Brian Solis zaprasza na Forum IAB 2016

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Brian Solis zaprasza na Forum IAB 2016

W dniach 8 i 9 czerwca br. w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach odbędzie się 10., jubileuszowa edycja Forum IAB, najbardziej inspirującej konferencji w obszarze marketingu internetowego w Polsce.

Brian Sollis, futurysta i antropolog digitalu wystąpi przed publicznością 8 czerwca, podczas pierwszego dnia Forum IAB. Jego prelekcja zatytułowana „Customer Experience Starts with Experience Architecture” dotyczyć będzie m.in. zmiany konsumenta, tego jak go rozumiemy, a także projektowania doświadczeń związanych z marką. Zachęcamy do obejrzenia zaproszenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

-

Brian Solis - Główny analityk w spółce strategiczno-badawczej Altimeter (Prophet), a także antropolog digitalu i futurysta

Brian Solis jest uznawany za jednego z najwybitniejszych liderów, mówców i najlepiej rozpoznawanych autorów piszących o innowacji i digitalowej trasformacji. Jego nowa książka: „X: The Experience When Business Meets Design”, pokazuje, jak ważne są doświadczenia użytkownika i w jaki sposób odpowiednio projektować je dla konsumentów, pracowników, ludzi na całym świecie.

Brian Solis jest głównym analitykiem w spółce strategiczno-badawczej Altimeter (Prophet), a także antropologiem digitalu i futurystą. W obszarze jego zainteresowań znajdują się przełomowe technologie i ich wpływ na biznes i społeczeństwo. Poprzez swoje publikacje, artykuły i książki, Brian przybliża ludziom wpływ technologii na człowieka i pomaga im zrozumieć zachodzące w tej dziedzinie zmiany i procesy. Briana szczególnie interesują cyfrowe transformacje, doświadczenia klienta, kultura 2.0, a także przyszłość branż, trendów i zachowań.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij