Kto wypromuje French Touch w Polsce?

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kto wypromuje French Touch w Polsce?

Agencja Sasal Public Relations wygrała konkurs ofert na obsługę projektu French Touch w Polsce, organizowanego przez Ambasadę Francji oraz agencję Cryptone.

French Touch to projekt promujący francuski styl życia, kulturę i francuskie marki w Polsce. W kampanię edukacyjną i akcję handlową zaangażowane są największe francuskie firmy działające na polskim rynku. Jaka jest idea tegorocznej edycji kampanii? - French Touch to styl życia, elegancja, smak, marka, jakość, design, kultura… Każdy z nas lubi Francję na swój sposób i nie chce zrezygnować z wartości, które są dla niego bliskie. Nie wyobrażamy sobie francuskiego śniadania bez croissant, ani „Taxi” bez Luc Bessona – mówi Sylwia Sasal, dyrektor zarządzający agencji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach umowy agencja będzie odpowiedzialna za prowadzenie działań media relations i biura prasowego, obsługę social media oraz realizację kampanii online.

French Touch to trzeci projekt związany z Francją pozyskany przez agencję w ciągu ostatnich miesięcy. Od kwietnia agencja prowadzi stałą obsługę PR dla Francuskiego Instytutu Zarządzania. W maju rozpoczęła komunikację Dni Otwartych w Ambasadzie Francji i Niemiec.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij