WALK drugą najbardziej kreatywną agencją w Polsce w rankingu KTR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WALK drugą najbardziej kreatywną agencją w Polsce w rankingu KTR

Grupa WALK otrzymała aż 7 mieczy w ramach tegorocznego Konkursu Twórców Reklamy, w tym 5 złotych, 1 srebrny i 1 brązowy. Jednocześnie zdobyła 34,5 punktu i tym samym uplasowała się na 2. miejscu rankingu najbardziej kreatywnych agencji w Polsce.

Konkurs Twórców Reklamy to największy polski festiwal kreacji reklamowej, w ramach którego nagradzane są prace budujące krajobraz komunikacji i marketingu w Polsce. W tym roku jego jury przyznało aż 7 mieczy Grupie WALK. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Projekt przygotowany przez WALK Digital dla Fundacji Integracja został wyróżniony czteroma złotymi mieczami w kategoriach: Active Advertising, Digital&Mobile, Film, PR&Event oraz srebrem ponownie w Digital&Mobile. „Nie chcę być strażakiem” to kampania, która przełamując społeczne tabu w humorystyczny sposób promuje zatrudnianie osób z niepełnosprawnością, pokazując ich jako grupę aktywną, asertywną i mającą do siebie zdrowy dystans. W kategorii Desing jury uhonorowało złotem system identyfikacji wizualnej stworzonej przez WALK Desing dla Ceviche Bar. Natomiast event „Grand Prix 2.0 16 - Spotkanie Sprzedawców Mercedes-Benz Cars” zrealizowany przez WALK Events otrzymał brąz w kategorii PR&Event.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij