Wystartowała loteria promocyjna w ramach kampanii „Twoja kuchnia ma to coś”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wystartowała loteria promocyjna w ramach kampanii „Twoja kuchnia ma to coś”

Rozpoczęła się loteria promocyjna przeprowadzana w ramach kampanii serów Apetina „Twoja kuchnia ma to coś”. Zgłoszenia trwają od 6 czerwca do 31 lipca 2016 r. Za organizację loterii odpowiada agencja XConcept.

W ramach kampanii Apetiny „Twoja kuchnia ma to coś” wystartowała ogólnopolska loteria promocyjna. Sprzedaż promocyjna oraz zgłoszenia potrwają od 6 czerwca do 31 lipca 2016 roku. Co tydzień do wygrania będą karty upominkowe o wartości 100 i 1000 złotych do partnerującej kampanii sieci sklepów DUKA. Aby o nie zawalczyć, należy zakupić dowolny produkt Apetina, zachować dowód zakupu i dokonać zgłoszenia udziału w loterii na apetyczneinspiracje.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Strona apetyczneinspiracje.pl jest centralnym punktem całej kampanii „Twoja kuchnia ma to coś” i można na niej obejrzeć dodawane co tydzień odcinki miniserialu z ambasadorką kampanii Darią Ładochą, w których prezentuje ona inspirujące przepisy.

Trwająca od maja kampania serów Apetina prowadzona pod hasłem „Twoja kuchnia ma to coś” ma na celu nie tylko wzmocnienie świadomości marki, ale także zachęcenie konsumentów do eksperymentowania w kuchni. W związku z tym w trakcie jej trwania przewidziany jest szereg aktywności w mediach i komunikacja w sklepach. Za koncept kreatywny, wdrożenie i obsługę kampanii oraz towarzyszącej jej loterii promocyjnej odpowiedzialna jest agencja XConcept. Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Carat.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij