"E-marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy" - konkurs!

W związku z niedawnym pojawieniem się w księgarniach nowego wydania książki "E-marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy", zapraszamy do udziału w konkursie!

Książka E-MARKETING to pozycja, która przybliża doświadczenia praktyków branży interaktywnej. Nowe wydanie pozwala poznać współczesne trendy w marketingu internetowym, ukazać szerszy kontekst zmian dokonujących się w internecie, zrozumieć, że nowoczesny marketer to osoba kochająca technologie, a przede wszystkim wybrać skuteczną metodę realizacji kampanii marketingowych w Internecie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

KONKURS

Aby zgarnąć jedną z trzech książek "E-marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki obecnie trend w marketingu internetowym uważasz za najciekawszy i dlaczego?

Swoje zgłoszenia przesyłajcie do 21 czerwca na adres [email protected], w tytule maila wpisując "E-marketing - konkurs". Wygrywają 3 najbardziej oryginalne odpowiedzi.

 

Rozwiązanie konkursu

(aktualizacja 23.06.2016)

Nagrody, czyli książki "E-marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy" otrzymują Adriana Fischgrund, Krzysztof Hendzel i Sebastian Żarnowski. Gratulacje!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij