Ile jesteś w stanie zrobić dla innych? Pokaż to w czwartej edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ile jesteś w stanie zrobić dla innych? Pokaż to w czwartej edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami

Ile jesteśmy w stanie zrobić dla innych z pomocą technologii, odrobiny mobilizacji i pozytywnej energii? O tym już niedługo przekonają się podopieczni fundacji TVN Nie jesteś sam. Stawka to kolejny, czwarty już milion złotych, który może trafić do potrzebujących dzieci.

Jest jeden warunek, uczestnicy akcji społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami muszą wspólnie zrealizować wyzwanie. Uczestnikiem może być każdy, TY, też. :) Niezależnie z usług jakiej sieci telekomunikacyjnej korzystasz. Startujemy już w najbliższą niedzielę, 19 czerwca!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Według badania CBOS „Dobroczynność w Polsce” w 2015 r. aż 79% Polaków zaangażowało się w pomoc potrzebującym. Wśród Polaków rośnie zaangażowanie społeczne, a organizowana od 2013 roku przez T-Mobile akcja społeczna Pomoc Mierzona Kilometrami jest tego najlepszym przykładem. Dołączając do wspólnego zbierania kilometrów w ośmiu etapach akcji, pomagając sobie, będąc aktywnym fizycznie, pomagamy również innym, podopiecznym fundacji TVN Nie jesteś sam.

Zaczynamy, już w najbliższą niedzielę 19 czerwca. Przed nami 8 dwu-tygodniowych etapów, w każdym, cel kilometrowy do osiągnięcia. By pomagać wystarczy jedynie dobra motywacja, odrobina mobilizacji i… telefon z GPS oraz aplikacja Endomondo. Pomagać może każdy, niezależnie od posiadanego sprzętu i operatora usług telekomunikacyjnych. Kilometry można zbierać także podczas codziennych spacerów z psem czy wakacyjnych wypraw w nieznane. Nie trzeba być sportowcem – każdy może pomagać według własnych możliwości – a im częściej aplikacja będzie włączona, tym więcej kilometrów uzbiera się we wspólnej puli.

„W T-Mobile wierzymy, że jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie postawione sobie cele i mierzyć wysoko. I to samo przekazujemy uczestnikom naszej akcji, którzy coraz liczniej i z coraz większym zaangażowaniem zbierają miliony kilometrów dla dzieciaków. Co roku udowadniamy sobie i wszystkim dookoła, że jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wiele dla innych – wystarczy tylko chęć, cel i dobre emocje. W tym roku nie będzie inaczej, chcemy pobić kolejne rekordy we wspólnym pomaganiu!” – mówi Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile Polska.

Akcja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami na stałe zmieniła sposób wykorzystania aplikacji mobilnych do pomocy innym. Począwszy od pierwszej edycji, dzięki T-Mobile trafiło już 3 miliony złotych na pomoc niepełnosprawnym ruchowo dzieciom, podopiecznym Fundacji TVN nie jesteś sam. W 2015 roku, dzięki wysiłkowi ponad 800 tysiącom uczestników i 115 mln przebytych kilometrów, dofinansowano gruntowny remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi – dzięki czemu dzieci mają teraz zapewnione najlepsze warunki do rehabilitacji i powrotu do zdrowia. Akcja została szeroko doceniona nie tylko w branży społecznej (tytuł Dobroczyńcy Roku 2015), ale również i w branży sportowej, gdzie podczas tegorocznej Gali Sportu i Biznesu organizatorzy odebrali statuetkę przyznawaną projektom, mającym bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu.

„Nikt już nie wyobraża sobie życia poza technologią – telefon towarzyszy nam praktycznie zawsze i wszędzie, w pracy i po godzinach. A coraz częściej także i na sportowych ścieżkach. Obecność Sony jako partnera tak wyjątkowej akcji jest dla nas naturalna i wpisała się już w stały kalendarz wydarzeń. Cieszymy się, że z pomocą naszych smartfonów Sony Xperia X możemy uczestniczyć w zbieraniu kolejnych kilometrów i motywować uczestników akcji do dzielenia się pozytywnymi emocjami – nie tylko za pomocą technologii, ale także podczas spotkań na ścieżkach i szosach w całej Polsce! – mówi Małgorzata Górnicz, Channel Marketing Manager w Sony Mobile Communications Polska.

Ty też możesz pomagać!

Zasady włączenia się w akcję są proste i niezmienne – po pobraniu darmowej aplikacji Endomondo i dołączeniu do rywalizacji „Pomoc Mierzona Kilometrami” wystarczy wybrać jedną z aktywności podlegających pod akcję i rejestrować każdy swój trening – wędrowanie, chodzenie, nordic walking, bieganie, jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazda na rolkach lub na wózku inwalidzkim.

Czwarta edycja akcji Pomoc Mierzona Kilometrami rozpocznie się 19 czerwca i potrwa do 25 września 2016 r. Podobnie jak w poprzednich latach, będzie podzielona na osiem etapów, w których uczestnicy będą mieli do zrealizowania cel kilometrowy. W wakacyjne weekendy specjalne miasteczko akcji zagości w nadmorskich kurortach wraz z Projektem Plaża TVN. Jak co roku, do akcji włączyły się znane i lubiane osobowości ze świata sportu i show biznesu. Sportowego ducha walki w uczestnikach zagrzewać będą najlepsi na świecie zawodowcy, m.in. Robert Korzeniowski, Aleksandra Goss, Rafał Wilk, Maja Włoszczowska czy Zbigniew Bródka. Po raz pierwszy swoją energią podzieli się również Adrianna Palka – „prywatny trener personalny” akcji Pomoc Mierzona Kilometrami! Do wspólnego zbierania kilometrów zachęcać będą także znane z zamiłowania do sportu polskie gwiazdy estrady i ekranu – Monika Kuszyńska, Anna Dec, Beata Sadowska, Joanna Jabłczyńska, a także Przemysław Cypriański. W tym roku do grona społecznych ambasadorów dołączył również największy przyjaciel akcji – Andrzej Woźniak. To właśnie inicjatywa Pomoc Mierzona Kilometrami dała mu impuls do podjęcia aktywności fizycznej – wspiera akcję od samego początku i nie tylko zbiera setki kilometrów podczas licznych wypraw rowerowych, ale pomaga innym uczestnikom i pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Bieżące informacje oraz aktualny licznik będzie można sprawdzić na stronie www.kilometrami.pl, oficjalnym profilu na Facebooku oraz nowym profilu na Instagramie. Oficjalnym hasztagiem akcji jest #PomocMierzonaKilometrami.

Partnerami akcji ponownie są: Telewizja TVN, Radio RMF FM, Grupa Onet, Endomondo oraz Sony, producent smartfonu Sony Xperia X.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij