Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

ABOUT YOU wprowadza rozwiązania finansowe Klarny, w tym opcję „Zapłać za 30 dni”

Klarna wiodący ogłasza partnerstwo z ABOUT YOU. Od teraz sklep oferuje klientom w Polsce opcję płatności „Kup teraz, zapłać za 30 dni”. Wkrótce dostępna będzie również opcja „Zapłać teraz”, umożliwiająca natychmiastową płatność za zakupy.
O autorze
1 min czytania 2022-09-19

Popularna opcja „Kup teraz, zapłać za 30 dni” oferuje klientom ABOUT YOU możliwość opłacenia zakupów w ciągu 30 dni, bez dodatkowych kosztów, dając tym samym wszystkim kupującym wystarczająco dużo czasu, aby mogli dotknąć i przymierzyć produkt zanim za niego zapłacą. Klarna gwarantuje również bezproblemowe i bezpieczne zakupy dzięki ochronie kupującego na wypadek, gdyby produkt nie dotarł na czas, był wadliwy lub po prostu nie spełniał oczekiwań konsumentów. 

Od 2020 roku klienci ABOUT YOU korzystają z elastycznych opcji płatności Klarny na dziewięciu rynkach (Niemcy, Austria, Holandia, Dania, Szwecja, Belgia, Finlandia, Norwegia, Szwajcaria).  Wprowadzenie Klarny na pięć kolejnych rynków w tym miesiącu (Polska, Portugalia, Hiszpania, Włochy i Francja), to kolejny kamień milowy w rozwoju partnerstwa między firmami.

Polscy klienci szukają bardziej elastycznych i intuicyjnych opcji płatności. Dzięki współpracy  z ABOUT YOU zaoferujemy kupującym więcej możliwości wyboru. Obie firmy podzielają przekonanie, że pozytywne doświadczenie zakupowe użytkowników w dłuższej perspektywie zdecyduje o konkurencyjności w e-commerce. Jesteśmy podekscytowani rozszerzeniem granic naszego partnerstwa, dzięki któremu Klarna rozwija się w Polsce. Łączy nas pasja do podnoszenia jakości doświadczeń klientów – mówi Łukasz Dwulit, country manager Poland w Klarnie.
Stale pracujemy nad tym, aby zaoferować naszym klientom, jak najlepsze doświadczenia. Jesteśmy podekscytowani rozszerzeniem naszego partnerstwa z Klarną na Polskę i wiele innych rynków w całej Europie, aby zaoferować naszym klientom elastyczną płatność i łatwą opcje „Kup teraz zapłać za 30 dni”. Chcemy, aby mogli oni robić zakupy i płacić jakkolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcą – stwierdza Hannes Wiese, co-founder & co-CEO w ABOUT YOU.
LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Aby uczcić partnerstwo, ABOUT YOU i Klarna prezentują różową edycję z setkami wyselekcjonowanych, ciekawych produktów, które Polscy konsumenci mogą teraz kupować z większą elastycznością i kontrolą.

Różowa edycja dostępna jest na stronie: aboutyou.pl/s/klarna-101501.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się