Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

ActiveMobi wchodzi na polski rynek

Stworzony przez rodzimą firmę kreator mobilnych stron internetowych dostosowanych do wyświetlania na smartfonach i tabletach, debiutuje właśnie na polskim rynku
O autorze
1 min czytania 2014-06-30

ActiveMobi działała od kilku lat na rynkach w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Turcji i krajach Ameryki Południowej. Kreator umożliwia tworzenie profesjonalnych i funkcjonalnych stron mobilnych bez znajomości programowania. To narzędzie skierowane głównie do małych i średnich firm, które w ciągu kilku minut moga stworzyć stronę mobilną swojej firmy.

ActiveMobi oferuje również tzw. program partnerski, bazujący na platformie, dzięki której firmy takie jak agencje interaktywne, PR oraz social media mogą pod własną marką tworzyć oraz sprzedać swoim klientom profesjonalne strony mobilne.

– Już w tym roku ilość urządzeń mobilnych na świecie przekroczy liczbę komputerów stacjonarnych i laptopów. To sprawi, że ruch w sieci generowany przez mobilne urządzenia przekroczy ruch pochodzący z komputerów stacjonarnych. Nadchodzi era mobile. Tak jak kilkanaście lat temu każdy biznes zakładał swoją stronę www, tak niedługo oferta firmy będzie musiała być w przystępny sposób obecna on–line na smartfonach i tabletach – mówi Grzegorz Miśta, dyrektor marketingu ActiveMobi.

ActiveMobi jest częścią e-point S.A. – głównego polskiego internetowego software house.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj