Agata Wołkowicka awansuje na client service directora w The Digitals

Agata Wołkowicka, dotychczas account director, awansowała na stanowisko client service directora w agencji The Digitals (Grupa S/F). Na nowym stanowisku będzie zarządzać połączonymi działami Client Service i Social Media.
O autorze
0 min czytania 2019-10-22

Dodatkowo będzie wspierać szefów zespołów w prowadzeniu najważniejszych klientów agencji. Raportować będzie bezpośrednio do Piotra Hassine, managing directora The Digitals (Grupa S/F).

Agata Wołkowicka w agencjach reklamowych pracuje od 12 lat. W agencji Saatchi&Saatchi X prowadziła działania m.in. dla P&G, w Grey Warszawa odpowiadała za obsługę Grupy Żywiec (Specjal), Totalizatora Sportowego, w agencji Change za markę Skoda, Almette i Bank Millennium, z kolei w Cheil prowadziła projekty dla marki Samsung.

Z agencją The Digitals (Grupa S/F) związana jest od września 2014 roku, gdzie odpowiada za obsługę m.in. PGE, Grupa Żywiec (Warka), Stock Polska (Amundsen Vodka, Saska), Bank Pekao S.A. Jednocześnie wspiera działania dla klientów pozostałych agencji z Grupy S/F, m.in. dla pracuj.pl, Otodom, Opel czy eobuwie.pl.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj