Agencja Cape Morris z nową kampanią dla marki kosmetyków Roger & Gallet

Cape Morris, agencja kreatywno-strategiczna wystartowała z nową kampanią digitalową dla producenta kosmetyków – Roger & Gallet. Kampania ma na celu budowanie świadomości marki oraz wsparcie działań sprzedażowych na polskim rynku.
O autorze
1 min czytania 2023-07-13

Roger & Gallet to marka o ponad 200-letniej historii, znana z wysokiej jakości naturalnych produktów kosmetycznych i kosmetyków naturalnych. Marka oferuje bogate portfolio, w tym wody zapachowe well-being, żele pod prysznic, mydła oraz kremy do rąk, z naturalnymi olejkami eterycznymi pozyskiwanymi z owoców i kwiatów. Eleganckie i ciekawe opakowania w stylu Art Deco dodają produktom unikalnego i ponadczasowego charakteru.

– Kampania, którą obecnie realizujemy jest jedną z wielu planowanych aktywności dla marki Roger & Gallet, które mają na celu przybliżenie Polakom unikalnej francuskiej marki, która jest ceniona i bestsellerowa w wielu krajach w Europie i na świecie – mówi Edyta Lauks, marketing lead w Laboratoire Native Polska.

– Przygotowaliśmy strategię mediową, która uwzględnia specyfikę marki Roger & Gallet i jej odbiorców. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu, stworzyliśmy kampanię, która dotrze do grupy docelowej oraz zbuduje świadomość tej marki w Polsce – mówi Marek Chrostowski, head of media w Cape Morris.

Kampania digitalowa wystartowała 15 czerwca i potrwa do połowy lipca. Cape Morris jest odpowiedzialne za realizację i zakup mediów. Agencja współpracuje z Laboratoire Native Polska od marca 2023 roku, z sukcesem zrealizowała już kampanie digitalowe dla marek Phyto i LIERAC.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj