Agencja Communication Unlimited wygrywa w przetargu na europejską komunikację marki WIX

Agencja komunikacji marketingowej Communication Unlimited po wygranym przetargu nawiązuje współpracę z marką WIX Filters z portfolio koncernu Mann+Hummel.
O autorze
1 min czytania 2016-12-14

Do zadań agencji będą należały opracowanie i realizacja wizerunkowej kampanii reklamowej marki WIX Filters oraz koncepcje i aktywacje B2B w obszarze eventów, POS oraz social media. Stworzone przez Agencję idee kreatywne będą funkcjonowały w większości rynków europejskich. Osobą odpowiedzialną za projekt po stronie Communication Unlimited jest Sebastian Olszowy, Client Service Director. Umowa między firmami została zawarta na najbliższe dwa lata.

Marka WIX Filters, należąca od czerwca 2016 do globalnego koncernu Mann+Hummel, ma ponad 75 letnią historię w produkcji wysokiej jakości filtrów do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych oraz budowlanych. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek filtrów na świecie. Polski oddział Mann+Hummel Filtration Technology Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Gostyniu, zatrudnia w Polsce ponad 2000 osób i produkuje rocznie ponad 90 milionów filtrów, które sprzedaje do ponad 80 krajów świata.   

Communication Unlimited to Agencja zintegrowanego marketingu oferująca szeroki zakres usług, począwszy od opracowania koncepcji i strategii marki, poprzez rozwój kreatywnych rozwiązań komunikacyjnych, po planowanie i zakup mediów wsparte kompleksową analityką. Agencja od 25 lat buduje standardy rynku pozostając strukturą w pełni polską i niezależną. Oferuje innowacyjne rozwiązania budujące skuteczne relacje marki z konsumentem, dzięki którym uwalnia potencjał marek i stymuluje ich wzrost.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj