Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Agencja K2 wygrywa przetarg PEPSI na kampanię realizowaną w 35-ciu krajach

W wyniku międzynarodowego przetargu Agencja K2 została wybrana do realizacji kampanii 360 dla marki Pepsi. Kampania będzie prowadzona w regionie Europy Wschodniej.
O autorze
1 min czytania 2020-12-02

Przetarg trwał od sierpnia do września i obejmował dwa etapy. Brały w nim udział agencje kreatywne z Polski i z Rosji. Zwycięzcę wybrano na podstawie badań konsumenckich.

Agencja K2 będzie odpowiedzialna za przygotowanie kampanii telewizyjnej, aktywacji digital, działania w mediach społecznościowych, kreacje DOOH i OOH oraz komunikację w sklepach. Pierwsze efekty współpracy Pepsi i K2 będzie można zobaczyć na początku 2021 roku.

– Zaprojektowanie międzynarodowej kampanii skierowanej do Generacji Z, stanowi spore wyzwanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę różnorodność rynków. Całość musi zadziałać we wszystkich krajach, odwołując się do powszechnych nastrojów i nadziei. Dlatego staraliśmy się wejść jak najgłębiej w motywacje młodych konsumentów, dotrzeć do działających insightów, i na każdym etapie zderzać koncepty z grupą docelową – mówi Filip Szperl, dyrektor kreatywny Agencji K2.

Kampania obejmuje 35 rynków w regionie EER (Eastern Europe Regions), m.in. Polskę, Rosję, Turcję, Ukrainę i Rumunię.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj