Agencja POWER – dołączyła do programu „Firma z zasadami”

Agencja Power zgodnie ze swoją polityką etycznego działania na rynku dołączyła do Programu "Firma z zasadami".
O autorze
1 min czytania 2016-09-26

Program ten zrzesza firmy, które zobowiązują się działać z pozytywnym nastawieniem do innych i być pomocnym; dokładać wszelkich starań, aby kierować się dobrem, szacunkiem, uczciwością, lojalnością i zaufaniem, aby tworzyć pozytywne relacje międzyludzkie poprzez poszanowanie partnerów biznesowych, klientów i współpracowników; jest to podstawą wysokiego poziomu zaufania, co przekłada się na poczucie bezpieczeństwa, pozytywne myślenie, pogodę ducha, życzliwą atmosferę, czego efektem jest kreatywność, staranność, dobrze wykonana praca i ostatecznie wielka satysfakcja; właściwie odczytywać potrzeby drugiego człowieka – wskazywać drogę; rozumieć potrzeby  klienta – doradzać; zapraszać innych przedsiębiorców do grona zaufanych „Firm z zasadami”, które chcą rozwiązywać problemy swoich klientów, podchodząc do drugiego człowieka z szacunkiem, pomocą i pogodą ducha.

„Firma z zasadami” to przestrzeń biznesu i życia, w której chce się pracować, przebywać i realizować. To przestrzeń dla wszystkich, którzy w swoim działaniu kierują się dobrem, szacunkiem do drugiego człowieka, uczciwością i lojalnością.

Hasłem przewodnim programu jest: „pozytywne nastawienie i bycie pomocnym”.

W czasach, kiedy biznes nieustannie podąża za nowymi trendami lub sam te trendy wyznacza, powrót do elementarnych wartości to także gwarancja sukcesu ekonomicznego. To pewność życia na wysokim poziomie – z ufnością, pogodą ducha, pozytywnym myśleniem, bez obaw, co z kolei zwiększa kreatywność i zadowolenie. Dobro, szacunek, prawda i uczciwość nie dewaluują się nawet w dobie kryzysu wartości i konsumpcjonizmu. Dla nas poszanowanie partnerów biznesowych, klientów czy współpracowników to kapitał, który procentuje w relacjach międzyludzkich, co w konsekwencji buduje nasze finanse oraz poprawia komfort naszego istnienia. Jako przedsiębiorcy z satysfakcją pracujemy w życzliwej atmosferze, a jako klienci – mamy gwarancję, że nie zostaniemy oszukani i uzyskamy należytą pomoc. Wydanie pieniędzy gwarantuje w tym wypadku otrzymanie produktu lub usługi o oczekiwanej jakości, a wszystko to w głęboko przyjaznej atmosferze bezpieczeństwa i zaufania. Swoją ofertą obejmujemy wszystkich przedsiębiorców, którym bliska jest idea budowy solidnych podstaw biznesu dającego satysfakcję i co ważne – gwarancję wzrostu i zysku z zainwestowanego czasu i kapitału.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Dzięki poszerzaniu się grona uczestników programu „Firma z zasadami” zyskujemy wszyscy – jako przedsiębiorcy i jako klienci. Dobrze jest bowiem z pełnym zaufaniem zwracać się do sprzedawcy czy przedsiębiorcy i mieć pewność, że będziemy życzliwie, profesjonalnie obsłużeni, a w razie potrzeby – otrzymamy radę, jak postępować, gdzie się udać, do kogo zwrócić.

Słuchaj podcastu NowyMarketing