Agencja ROOTS partnerem PR National Disco Champs 2018

National Disco Champs 2018 to wydarzenie, którego celem jest wyłonienie reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy i Świata IDO 2018 oraz przede wszystkim popularyzacja tańca wśród Polaków. Impreza, której patronem honorowym jest Polska Federacja Tańca, po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie.
O autorze
1 min czytania 2018-02-12

Organizatorami NDC 2018 jest nowy duet na rynku eventów multimedialnych LOOCAS DANCE CENTER & DELORD, dla których produkcja tego ogólnopolskiego wydarzenia jest początkiem drogi do organizacji Mistrzostw Europy IDO w Polsce w 2020 roku. Za komunikację marketingową eventu odpowiada agencja ROOTS, która prowadzi biuro prasowe turnieju, a także zajmuje się pozyskiwaniem partnerów i sponsorów. Patronami medialnym wydarzenia są: ESKATV, NowyMarketing, Nowa TV i RadioESKA.

National Disco Champs 2018 to krajowe mistrzostwa International Dance Organization z eliminacjami do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata IDO, które odbędą się 10 i 11 marca w Warszawie, w Hali Gier Akademii Wychowania Fizycznego. Impreza dedykowana jest wszystkim tancerzom disco dance, disco freestyle i disco show w kategoriach solo, duety, mini-formacje i formacje. Uczestnikami wydarzenia będzie ponad 1600 tancerzy w wieku od 3 do ok. 40 lat, a także liczna, rotująca publiczność, złożona z rodziców, trenerów, fanów tańca oraz gości partnerów NDC 2018. W ramach wydarzenia odbędą się atrakcje towarzyszące, w tym specjalna niespodzianka dla wszystkich uczestników i gości eventu.

„W dobie uciech elektronicznych, propagowanie wszelkiej aktywności fizycznej jest bardzo istotne, dlatego postanowiliśmy wesprzeć wydarzenie od strony komunikacji i promocji. Zachęcamy marki chętne do udziału w National Disco Champs 2018, aby dołączały się do eventu, fundowały nagrody, wspierały organizację atrakcji. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, a firmom partnerskim bezpośredni kontakt z kilkoma tysiącami osób podczas samej imprezy oraz kolejnymi tysiącami odbiorców online, którzy śledzą fanpejdże klubów, profile tancerzy na Fb i Instagramie oraz relacje z wydarzenia w kanałach komunikacji NDC 2018. Sukces organizacyjny tego turnieju przełoży się na uznanie IDO i, mamy nadzieję, powierzenie organizacji przyszłych Mistrzostw Europy IDO 2020 właśnie Polsce.”Anna Rogowiecka, ROOTS.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj