Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Agencja Whitepress pierwsza w Polsce wycenia infografiki

Agencja content marketingu Whitepress jako pierwsza w Polsce wprowadziła od marca 2015 roku ofertę umożliwiającą zamawianie infografik po dokładnie określonych cenach. Oferta jest uzupełniona możliwością przygotowania artykułów wysokiej jakości.
O autorze
1 min czytania 2015-03-23

Nowy moduł to pionierska na polskim rynku oferta, która dokładnie wycenia infografikę, w zależności od liczby informacji, które ma ona zawierać. Klient ma wpływ na opracowywanie koncepcji infografiki, która w najdroższej opcji kosztuje 900 złotych. Koszt wzrasta do 1300 złotych jeśli klient zażyczy sobie także opracowanie jej treści.

„Zauważyliśmy, że polskie firmy bardzo cenią sobie formę promocji jaką jest infografika, natomiast często stykają się z bardzo różnymi sposobami ich wyceniania, a często wręcz brakiem dokładnej informacji ile będzie trzeba zapłacić. Uznaliśmy, że transparentność w tym zakresie może się spotkać z zainteresowaniem użytkowników i tak się faktycznie stało. Po próbnych dwóch tygodniach zdecydowaliśmy o wprowadzeniu tej propozycji na stałe do oferty” – wyjaśnia dr Paweł Strykowski, współzałożyciel Whitepress.pl. 

Każdy specjalistyczny artykuł lub koncepcja infografiki są opracowywane przez dziennikarza lub przedstawiciela wybranej branży. Whitepress informuje, że pracuje z ekspertami z ponad trzydziestu branż, co ma zagwarantować przygotowywanie treści dostosowanych do specyfiki danej branży. Agencja nie nakłada żadnych wytycznych czy ograniczeń co do zakresu wykorzystywania przygotowanych materiałów.

 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Źródło: Whitepress.pl

Słuchaj podcastu NowyMarketing