Agnieszka Isa nową dyrektor generalną Avon Cosmetics Polska

Agnieszka Isa została dyrektor generalną Avon Cosmetics Polska. Będzie odpowiedzialna za rozwój marki i nowych kanałów sprzedaży oraz wprowadzanie strategii marketingu na polskim rynku. Isa ma ponad 23-letnie doświadczenie zawodowe, a od 19 lat jest związana z Avon.
O autorze
1 min czytania 2020-09-11

Agnieszka Isa jest związana z Avon od 19 lat, a swoją karierę rozpoczęła w polskim oddziale. Pracowała na różnych stanowiskach w marketingu, zdobywając doświadczenie zarówno zakresie rozwoju sprzedaży jak i budowania wartości marki. Od 2009 roku podróżowała po całym świecie, budując kompetencje na poziomie międzynarodowym.

Agnieszka zajmowała kilka kluczowych stanowisk kierowniczych, w tym dyrektora marketingu w Johannesburgu w RPA, dyrektora wykonawczego ds. marketingu na rynki Europy Zachodniej (z siedzibą w Madrycie w Hiszpanii) oraz dyrektora wykonawczego ds. marketingu w Stambule na Turcję, Afrykę Północną i Bliski Wschód. Ostatnio pracowała w regionie Azji i Pacyfiku, gdzie zasiadała w Zarządach Avon w Szanghaju w Chinach oraz w Manili na Filipinach. Była odpowiedzialna za zwiększanie udziałów w rynku, budowanie od podstaw nowych zespołów i procesów w klastrze, kierowanie działami marketingu i cyfryzacji, a także modernizację portfolia produktów i propozycji wartości dla klientów.

Agnieszka Isa zastąpi na stanowisku dyrektora generalnego Avon Cosmetics Polska Annę Jakubowski.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj