Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Aleksandra Franas senior account managerem w Walk PR

W marcu br. Aleksandra Franas awansowała na stanowisko senior account managera w dziale komunikacji korporacyjnej w Walk PR – jednej ze spółek Grupy Walk.
O autorze
1 min czytania 2021-03-04

W Walk PR Aleksandra Franas jest odpowiedzialna za strategiczne doradztwo na rzecz klientów agencji, organizację zespołu, nadzór client service oraz dalszy rozwój portfolio działu korporacyjnego. Z branża PR związana od ponad 6 lat, w Walk PR od czerwca 2018 r.

– To jeden z kilku awansów w Walk PR w tym roku. Stawiamy na ludzi, którzy są z nami do kilku lat, otwierając przed nimi szanse dalszego rozwoju zawodowego w naszej firmie. To ich zaangażowanie w tych trudnych pandemicznych czasach przełożyło się na rekordowe dla nas wyniki satysfakcji klientów, mierzonej wskaźnikiem NPS, który na koniec roku wyniósł blisko 70 – mówi Agnieszka Bacińska, CEO Walk PR.

Aleksandra Franas specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej marek i dotychczas współpracowała m.in. z firmami z sektora e-commerce, przemysłowego, transportowego, automotive. Realizowała także szereg kampanii employer brandingowych, głównie dla firm z sektora przemysłowego, a także projekty CSR w branży healthcare.

Z wykształcenia socjolog i kulturoznawca, absolwentka UW i UKSW.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj