Alicja Wysocka Świtała dołącza do jury SABRE Awards 2021

Alicja Wysocka Świtała, partnerka zarządzająca agencji Clue PR, została jurorką SABRE Awards 2021 i będzie oceniać projekty z regionu EMEA.
O autorze
0 min czytania 2021-01-11

Sabre Awards są największym międzynarodowym programem nagród PR, w ramach którego wyróżniane są wybitne osiągnięcia w budowaniu brandingu i reputacji w Ameryce Północnej, Łacińskiej, Europie, Azji Południowej i Afryce. Nagrody przyznawane są przez PRovoke Media, serwis premium dostarczający newsy i treści z obszaru PR, trendów i tematyki medialnej.

Alicja Wysocka Świtała ma już doświadczenie jako wieloletnia jurorka Złotych Spinaczy i Stevie Awards, a kampanie prowadzone przez nią wielokrotnie zdobywały nagrody międzynarodowe – Magellan, Stevie, Excellence i Sabre. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w komunikacji korporacyjnej i produktowej, zasiada w Radzie ZFPR i prowadzi zajęcia w Collegium Civitas. Wraz z Karolem Świtałą, partnerem zarządzającym prowadzą agencję Clue PR, specjalizującą się w technologiach i e-commerce oraz pozostającą w czołówce najszybciej rosnących polskich agencji.