Alior Bank ruszył z kampanią „Kredytu ze stałą ratą”

Bank promuje w niej ofertę, która zabezpiecza klientów przed zmienną wysokością rat. To propozycja przede wszystkim dla tych osób, które w obawie przed wzrostem kosztów, wynikającym ze zmian stóp procentowych, rezygnują z zaciągania kredytów gotówkowych.
O autorze
2 min czytania 2023-05-30

W spotach reklamowych opartych na motywie poszukiwania powołania i wyboru życiowej drogi, bank zwraca uwagę na zmienność, dynamizm panujący w świecie i konieczność podejmowania nagłych decyzji, co może budzić w ludziach niepewność. Dlatego Alior Bank chce wspierać swoich klientów i dać im poczucie bezpieczeństwa. W związku z tym bank proponuje ofertę kredytu z gwarancją, że rata do spłaty pozostanie stała do końca okresu kredytowania. Decydując się na „Kredyt ze stałą ratą” można spokojnie zaplanować inne wydatki, przez co zarządzanie budżetem domowym staje się łatwiejsze.

– „Życie i dzieci zaskakują zmianami. Ale nie nasz Kredyt ze stałą ratą. W Alior Banku z góry wiadomo, ile miesięcznie się płaci. I można spokojnie podążyć za marzeniami” – to słowa Pana w Meloniku, który prezentuje ofertę w naszym najnowszym spocie reklamowym. Każdy, kto miał okazję zmierzyć się z wyzwaniem rodzicielstwa wie, jak zaskakująca i nieprzewidywalna jest to przygoda. Dlatego, aby dać naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, proponujemy im ofertę „Kredytu ze stałą ratą”. Chcemy być bankiem, który jest oparciem niezależnie od sytuacji, pozwala podejmować świadome i mądre decyzje finansowe, których skutki nie będą zaskakiwać. Jest to szczególnie ważne w obliczu dynamicznych zmian. Dzięki stałej racie kredytu można ze spokojną głową zmierzyć się z innymi wyzwaniami codzienności – mówi Jacek Polańczyk, wiceprezes zarządu Alior Banku.

Kredyt ze stałą ratą można przeznaczyć na dowolny cel. Mogą z niego skorzystać klienci indywidualni, którzy nie posiadali w Alior Banku pożyczek gotówkowych lub kredytów konsolidacyjnych w ciągu 12 miesięcy poprzedzających termin złożenia wniosku. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0 proc. Maksymalna kwota kredytu to 200 tys. zł, a okres kredytowania trwa od 3 miesięcy do 3 lat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Kredytu ze Stałą Ratą” jest równa 10,36 proc. W ramach tej oferty można ponadto dokonać konsolidacji zobowiązań spoza Alior Banku i spłacić je w ramach jednej, wygodnej raty.

Spoty kampanii będą emitowane w telewizji, na platformie VOD oraz w radiu. Ponadto, informacje o „Kredycie ze stałą ratą” można znaleźć w prasie, Internecie, kanałach social media Alior Banku oraz na ekranach bankomatów Euronet. Dodatkowe informacje o produkcie można uzyskać w placówkach banku i na stronie www.aliorbank.pl.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W realizację kampanii „Kredytu ze stałą ratą” zaangażowani byli Agencja PZL, Papaya Films, Juice Sound, Televisor, Dom Mediowy Sigma BIS oraz Dom Mediowy Mets.

PS Rusza Alior Uniwersytet – inicjatywa dla pracowników Alior Banku

Partnerstwo z uczelniami w Warszawie, Krakowie i Przemyślu oraz rozbudowana platforma online pomogą bankowcom w podnoszeniu kompetencji zawodowych i personalnych. Projekt ma opierać się na dwóch filarach, czyli pracy wewnątrz organizacji i poza strukturami banku. W planach są m.in. programy stypendialne, staże oraz inicjatywy edukacyjne kierowane przez ekspertów Alior Banku.

Słuchaj podcastu NowyMarketing


NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się