Andrzej Sołtysik w Iberionie

Do Iberionu - grupy mediowej o największym zasięgu w mediach społecznościowych w Polsce - dołącza Andrzej Sołtysik. To siódmy i ostatni z zapowiedzianych przez firmę głośnych transferów, które ogłaszane są w ramach procesu rebrandingu.
O autorze
1 min czytania 2023-11-20
Cieszę się mogąc powitać Andrzeja Sołtysika na naszym pokładzie. Obiecaliśmy siedem głośnych nazwisk i dotrzymaliśmy słowa. Wiele jednak wskazuje na to, że nie zatrzymamy się na siódemce. Odzew ze strony rynku znacznie przerósł nasze oczekiwania i wciąż prowadzimy ciekawe rozmowy – mówił Albert Wójcik, prezes i założyciel Iberionu.

Andrzej Sołtysik to ceniony dziennikarz radiowy i telewizyjny od ponad trzydziestu lat związany z największymi stacjami radiowymi i telewizyjnymi w Polsce. Filmoznawca i pasjonat kina. Świetny i wnikliwy rozmówca przed którym otworzyły się wielokrotnie gwiazdy kina polskiego i zagranicznego.

Jestem podekscytowany dołączeniem do znakomitych twórców i zespołu tworzącego Iberion. Pozostając w moim filmowym świecie zaproszę widzów do nowego, wyjątkowego miejsca. – komentuje Sołtysik.

W Iberionie Sołtysik będzie prowadzącym dwóch programów. Jeden z nich poprowadzi na kanale Świata Gwiazd, a drugi – Gońca. Szczegóły dotyczące ramówki oraz nowej oferty firma ujawni jednak dopiero 7 grudnia, na zamkniętej imprezie dla reklamodawców. Wydarzenie odbędzie się w hotelu DoubleTree by Hilton, a wstęp na event będzie możliwy wyłącznie na indywidualne zaproszenie.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
Sołtysik, Schwertner, Baczyński, Wątor, Turovsky, Cybulska, Nowakowski – z każdą z naszych gwiazd będzie można porozmawiać 7. grudnia, podczas specjalnego eventu, na który zapraszamy największe domy mediowe, wybranych reklamodawców oraz prasę branżową. To jednak nie koniec zmian. Wkrótce pokażemy także nowe identyfikacje wizualne Świata Gwiazd oraz naszych eksperckich serwisów tematycznych. Wszystkie portale doczekają się też zupełnie nowych stron głównych – mówi Maksymilian Tomanek, wiceprezes Iberionu.

Pełna lista gwiazd, które dołączyły do Iberionu prezentuje się następująco:

Słuchaj podcastu NowyMarketing

1. Lidia Cybulska, dyrektor sprzedaży

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

2. Janusz Schwertner, Dyrektor programowy Iberionu i redaktor naczelny Goniec.pl

3. Mateusz Baczyński, dziennikarz śledczy Goniec.pl

4. Agnieszka Sztyler-Turovsky, redaktor naczelna Pacjenci.pl

5. Jakub Wątor, dziennikarz Goniec.pl

6. Karol Nowakowski, redaktor naczelny ŚwiatGwiazd.pl

7. Andrzej Sołtysik, dziennikarz ŚwiatGwiazd.pl oraz Goniec.pl