Ania Jakubowski objęła stanowisko dyrektor generalnej AVON Cosmetics Polska

Ania Jakubowski została nową dyrektor generalną AVON Cosmetics Polska. Swoją funkcję obejmie z dniem 23 kwietnia br. Ania dołączy do zespołu Leadership CE i będzie raportowała bezpośrednio do Angeli Cretu, gobal vice president, Central Europe Avon Products, Inc.
O autorze
1 min czytania 2019-04-18

Ania Jakubowski zdobyła doświadczenie w globalnych firmach pracując na stabilnych i wschodzących rynkach w Europie, Ameryce Północnej i Afryce. Przez ponad 20 lat z powodzeniem rozwijała biznes na rozmaitych stanowiskach w obszarze strategii, handlu, operacji oraz rozwoju.

Ania dołączyła do AVON z zespołu Marie Brizard Wine & Spirits, gdzie pełniła funkcję dyrektor generalnej na Polskę i kraje bałtyckie. Jest również członkiem polskiej Rady Nadzorczej Banku Millennium SA oraz wiceprezesem i członkiem zarządu International Advertising Association (IAA) w Polsce.

– Cieszymy się, że możemy powitać w zespole tak doświadczonego lidera jak Ania. Polska jest dla AVON kluczowym rynkiem. Biorąc pod uwagę bogate doświadczenie Ani w zarządzaniu, a także jej zaangażowanie w budowanie i wspieranie silnych zespołów, spodziewamy się rozwoju całego biznesu w regionie Europy Środkowej – przyznaje Angela Cretu, global vice president, Central Europe Avon Products, Inc.

Ania Jakubowski przejmuje obowiązki po Barbarze Goździkowskiej, która pełniła funkcję dyrektor generalnej AVON Cosmetics Polska od kwietnia 2015 r.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj