Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Anna Tokarek odpowiedzialna za komunikację agencji videomarketingu TalentMedia

Z początkiem września Anna Tokarek objęła stanowisko PR Managera TalentMedia – wiodącej na polskim rynku agencji, która oferuje swoim klientom kompleksowe strategie i prowadzenie kampanii video online.
O autorze
1 min czytania 2017-09-07

Tokarek będzie odpowiadać za całokształt komunikacji marki, ze szczególnym uwzględnieniem media relations i wsparciem procesów komunikacyjnych agencji z jej otoczeniem. 

TalentMedia jest w momencie niezwykle dynamicznego wzrostu, 100% rok do roku. W tej sytuacji naturalny jest proces w wzmacniania kompetencji w obszarach strategicznych dla naszej działalności i zatrudniania najlepszych ekspertów na rynku, którzy pomogą nam dalej rozwijać biznes. Dzięki dołączeniu Ani Tokarek do zespołu TalentMedia zintensyfikujemy rozmowy z otoczeniem o tym nowym, ekscytującym rynku jakim bez wątpienia jest videomarketing. Wieloletnie doświadczenie Ani w zarządzaniu komunikacją podmiotów ze świata online daje nam pewność, że jest najlepszym wyborem na pozycję PR Manager TalentMedia. Bardzo się cieszę na tę współpracę i, że to właśnie Ania będzie z nami dalej tworzyć agencję i kształtować rynek video online w regionie CEE. – komentuje Krystian Botko, CEO TalentMedia.

Anna Tokarek w ostatnim czasie była związana z polską grupą komunikacji marketingowej – Group One SA, w której odpowiadała za działania komunikacyjne agencji reklamowych Change Serviceplan i Gong oraz domu mediowego Value Media, w tym media relations, social media i komunikację wewnętrzną spółek z portfolio grupy.

Wcześniej przez kilka lat pełniła funkcję PR Brand Managera serwisu Allegro.pl i odpowiadała za kompleksowe działania komunikacyjne serwisu, media relations i rzecznictwo prasowe, PR produktowy kategorii tematycznych: motoryzacja, dom&ogród, moda, elektronika. PR usług i strategicznych dla Allegro zmian oraz zarządzanie kryzysowe.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Jednocześnie Tokarek pozostaje partnerem w agencji PR Republic, gdzie wspólnie z Magdaleną Krukowską odpowiada za strategiczne działania dla kluczowych klientów i działania new biznesowe. Agencja specjalizuje się w kompleksowej komunikacji dla branży ecommerce oraz IT i startup. Ma również na koncie projekty ambasadorskie oraz komunikację eventów.

Słuchaj podcastu NowyMarketing