Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Anna Wasiak-Zakrzewska Business Directorem w agencji Performics

Anna Wasiak-Zakrzewska, ostatnio Marketing Manager w sklepie internetowym eMAG.pl, objęła stanowisko Business Directora w agencji marketingu efektywnościowego Performics.
O autorze
1 min czytania 2017-08-02

Anna Wasiak – Zakrzewska dołączyła do zespołu Performics i jako jeden z Business Directorów będzie zarządzać relacjami z wybranymi klientami agencji, odpowiadać za najwyższą jakość strategii oraz prowadzić zintegrowane projekty, obejmujące wszystkie kluczowe działania i narzędzia marketingu efektywnościowego oparte na zaawansowanej analityce oraz najnowszych technologiach.

Anna Wasiak – Zakrzewska rozpoczęła karierę w branży marketingowej piętnaście lat temu. W tym czasie rozwijała swoje kompetencje zarówno po stronie agencji jak i marketera. Przez ostatnie trzy lata pracowała w branży eTail jako Marketing Manager dla eMAG.pl (dawniej Agito.pl). Odpowiadała za tworzenie i realizację strategii marketingowej firmy oraz efektywność działań promocyjnych zarówno w kanałach online jak i offline. Rozwijała współpracę w obszarze marketingu z kluczowymi partnerami biznesowymi w celu maksymalizacji efektywności działań marketingowych.

Wcześniej, jako Client Service Director w K2 Media, odpowiadała za obsługę i optymalizację aktywności marketingowej kluczowych klientów w kanale online – planowanie i optymalizację działań z zakresu SEO, SEM, performance marketing, Social Media, Digital TV. Współpracowała z klientami z branży finansowej, farmaceutycznej oraz usługowej.

Anna Wasiak – Zakrzewska jest absolwentką Zarządzania na Uczelni Łazarskiego.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj