Aplikacja mobilna Galerii Krakowskiej od Amistad Group

Galeria Krakowska udostępniła mobilną aplikację, dzięki której klienci mogą uzyskać wszystkie informacje związane z Galerią oraz dowiedzieć się o aktualnych promocjach.
O autorze
1 min czytania 2012-07-10

 Aplikacja składa się z 8 tematycznych boksów, takich jak: plan centrum, katalog sklepów i usług, aktualności i promocje, kontakt, a także z informacji dotyczących parkingu i dojazdu. Interaktywny plan Galerii sprawia, że dotarcie do każdego wybranego sklepu jest o wiele prostsze, a zastosowany moduł nawigacji pomaga w wyznaczeniu najkrótszej trasy do wybranych miejsc. Dodatkowo aplikacja udziela wskazówek dotyczących wygodnego dojazdu do centrum handlowego.

 – Nasi klienci coraz częściej korzystają ze smartfonów i tabletów, dlatego postanowiliśmy udostępnić im mobilną wersję strony internetowej w polskiej wersji językowej. Takie rozwiązanie gwarantuje szybki dostęp do aktualnych informacji dotyczących Galerii – mówi Ryszard Wysokiński, Dyrektor Centrum Galerii Krakowskiej.

 Aplikację wykonała Amistad Group, krakowska grupa firm rozwijających nowe technologie w zakresie nawigacji, geolokalizacji, informacji i turystyki.

 Aplikację można pobrać w sklepach Google Play oraz AppStore: Dostępna jest dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android i iOS.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.android.galeriakrakowska

itunes.apple.com/pl/app/galeria-krakowska-mobile-app/id539157690?mt=8

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się