Arek Siuda dyrektorem kreatywnym Altavia Polska

Altavia Polska wzmocniła się nowym transferem – do jej Działu Kreacji dołączył Arek Siuda, obejmując stanowisko creative director. Do Altavii przeszedł z agencji Generations Family & Young Marketing, gdzie również był creative directorem.
O autorze
1 min czytania 2021-03-02

Arek Siuda ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży komunikacji marketingowej. Do Altavii przeszedł z agencji Generations Family&Young Marketing, w której od 2017 r. kierował Działem Kreacji. Wcześniej, przez 2 lata, był senior art directorem i creative directorem w agencji Martis Communication&Strategy. W latach 2012-2015 pełnił rolę creative supervisora na rynki EMEA dla Oriflame Sweden, gdzie z Centrali w Warszawie nadzorował pracę teamów kreatywnych dedykowanych poszczególnym krajom regionu. Przed 2012, w zespole agencji Banah Group, przez 6 lat na stanowiskach senior art director oraz creative group head zajmował się tworzeniem kampanii ATL, BTL i Digital. Karierę w branży zaczynał w agencji Opus B Warsaw, gdzie pełnił funkcje art directora i group heada.

Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Prywatnie dumny tata dwóch córek. Uwielbia góry i śnieg, najlepiej w komplecie z deską i nartami. Lubi też rolki i astronomię.