Artur Leśniak został nowym marketing managerem w RocketJobs.pl

Jobboard RocketJobs.pl ma nowego marketing managera. Działaniami reklamowymi pokieruje Artur Leśniak znany m.in. z agencji 180heartbeats.
O autorze
1 min czytania 2022-02-07

Artur Leśniak ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży kreatywnej. Prowadził projekty marketingowe i komunikacyjne w różnych kanałach mediowych, dla marek z wielu branż, m.in. IT, motoryzacyjnej czy farmaceutycznej. Poprzednio pełnił funkcję senior strategy plannera w agencji 180heartbeats + JUNG v MATT. Ma na swoim koncie autorstwo i współautorstwo wielu nagradzanych, ogólnopolskich i międzynarodowych kampanii reklamowych. Pracował m.in. dla takich marek jak OLX, Kaufland, Wawel, Google, Innogy, Biofarm czy Zalando. Jest laureatem kilkudziesięciu branżowych nagród m.in.: KTR, Mixx Awards, Effie, Złote Spinacze. Studiował Psychologię Menedżerską w Wyższej Szkole Europejskiej i zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył również studia MBA z zakresu innowacji i analizy danych na uniwersytecie SWPS. Artur to także urodzony leader i coach. Z powodzeniem prowadzi własną agencję konsultingową Al Forester. W RocketJobs.pl Artur będzie odpowiadał za rozwój działu marketingu oraz planowanie i realizację wszystkich działań komunikacyjnych marki.

– RocketJobs.pl to marka o niewiarygodnym potencjale rynkowym. Jestem przekonany, że portal pracy przyszłości, który tworzymy, już niebawem stanie się miejscem pierwszego wyboru dla kandydatów i firm poszukujących specjalistów w kategoriach pracy biurowej. Jestem osobą, dla której tworzenie odważnych strategii marketingowych oraz ekscytujących kampanii reklamowych stanowi sens pracy zawodowej. Wierzę, że dynamiczne środowisko startupowe to obecnie najciekawszy obszar do rozwoju własnych kompetencji. Zarząd spółki Just Join IT zaoferował mi ogromne wsparcie i wszelkie narzędzia, by realizować najambitniejsze cele – mówi Artur Leśniak, nowy marketing manager RocketJobs.pl

– RocketJobs.pl bardzo intensywnie się rozwija. W ostatnich miesiącach stworzyliśmy portal od podstaw w nowoczesnej technologii. Wprowadziliśmy do oferty kolejne kategorie zawodów i nowy, udoskonalony panel pracodawcy. Wierzymy, że nasze zorientowanie na innowacyjność i chęć rozwoju idzie w parze z talentem Artura. To zręczny strateg i doświadczony marketingowiec, który nie tylko wnosi do organizacji duże know-how, ale również świetnie wpisuje się w DNA naszej marki pod kątem osobowości. Cenimy jego kreatywność i odwagę w działaniu. Jesteśmy pewni, że wspólnie wejdziemy na nowy poziom działań marketingowych i razem umocnimy wizerunek Rocket Jobs jako portalu pracy przyszłości – mówi Łukasz Żuk, head of RocketJobs.pl.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj