Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Awanse w agencji WĘC PR

Krakowska agencja WĘC PR nie zwalnia tempa. Kamil Świstowski, Piotr Szarwark oraz Kinga Patecka to pracownicy, którzy w ostatnim czasie awansowali na stanowiska wyższej rangi.
O autorze
1 min czytania 2020-06-25

Agencja WĘC PR, specjalizująca się w prowadzeniu działań komunikacyjnych dla klientów z sektora IT, dwa razy w ciągu roku ogłasza awanse wśród pracowników działających w obszarach PR, digital oraz eventów i marketingu. Wiosenna tura promocji dotyczy aż trzech osób zatrudnionych w agencji.

Kamil Świstowski jest związany z agencją od lipca 2019 roku. Jako PR executive od razu został rzucony na głębokie wody i był odpowiedzialny za nagłośnienie eventu MeetUp 2019. Na stanowisku Senior PR Executive koordynuje działania PR dla takich klientów jak Olympus, GetHero oraz FIXIT.

Piotr Szarwark pracuje w zespole PR agencji od czerwca 2018 roku. Do jego pierwszych projektów jako PR executive należało prowadzenie działań w zakresie PR oraz influencer marketingu dla marki Plextor. Czołowym projektem Piotra jest wsparcie w obszarze PR oraz employer brandingu dla firmy Sabre. W związku z awansem na stanowisko seniorskie jego zakres obowiązków został poszerzony o kolejnego klienta – Acer Polska.

Kinga Patecka dołączyła do WĘC PR w lutym 2019 roku. Od samego początku pracy w agencji wspierała czołowych klientów – Acer (Polska, obszar EMEA) oraz Sabre – w organizacji eventów tj. Acer Golf CUP 2019 czy Display Event 2019. Jako największy sukces w swojej pracy wskazuje koordynację udziału firmy Acer w Inter Extreme Masters 2020. Kinga z początkiem czerwca awansowała na stanowisko project executive.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj