Awanse w dziale Offline w domu mediowym Codemedia

Bartłomiej Potęga z początkiem lutego awansował na stanowisko Media Manager w dziale Offline, a do jego nowych obowiązków będzie należało m.in. przygotowywanie strategii mediowych i obsługa klientów. W tym samym dziale na stanowisko Media Planner/Buyer awansował Jan Baczyński.
O autorze
1 min czytania 2016-02-16

Potęga jest związany z domem mediowym Codemedia od trzech lat. Do tej powy obejmował funkcję Senior Planner/Buyer. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za tworzenie kompleksowych strategii mediowych, koordynowanie projektów od strony planowania, zakupu i realizacji kampanii mediowych, obsługę kluczowych klientów, pozyskiwanie nowych klientów oraz nadzór nad finansowymi rozliczeniami kampanii.

Wcześniej pracował w agencjach Saatchi&Satchi, Zenith Optimedia oraz Equinox Polska. Zajmował się obsługą takich marek, jak Foodcare, Lactalis Polska, Herbapol Wrocław, Amica Wronki, Natur Produkt Zdrovit, Grupa Adamed, Jula Poland, Blue City, Laboratoria Natury, Stowarzyszenie Wiosna i Luxmed. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

Jan Baczyński awansował ze stanowiska Junior Media Planner/ Buyer. W Codemedia, gdzie zaczął swoją karierę związaną z zakupem i planowaniem mediów, pracuje od października 2014 roku. Jako Media Planner/ Buyer będzie odpowiedzialny za planowanie oraz zakup kampanii TV oraz innych mediów offline’owych.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj