Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Ballantine’s stworzył nowy serial internetowy „Kropla Prawdy – Angel’s Share”

Marka Ballantine’s stworzyła kolejny internetowy serial kryminalny osnuty wokół procesu powstawania whisky – „Kropla Prawdy – Angel’s Share”, który premierę miał 23 października br. Produkcja jest elementem kampanii marki edukującej o procesie powstawania whisky i jej rodzajach.
O autorze
1 min czytania 2018-10-25

23 października 2018 ruszył nowy serial kryminalny pt. „Kropla Prawdy – Angel’s Share” wyprodukowany przez markę Ballantine’s i agencję MullenLowe Warsaw. 

– Wokół naszego produktu stworzyliśmy wciągającą historię, która wprowadza konsumenta w świat whisky. Przedstawia tajniki jej powstawania oraz gatunki, jednocześnie będąc trzymającym w napięciu serialem kryminalnym. Już rok temu mierzyliśmy się z tą formułą i efekt jest taki, że właśnie prezentujemy jej drugą odsłonę. Produkcja tak spodobała się konsumentom, że musieliśmy podjąć się tego wyzwania ponownie. – mówi Tadeusz Rusek, Ballantine’s Senior Brand Manager.

Pięcioodcinkowy serial będzie dostępny na dedykowanej platformie kroplaprawdy.pl oraz na kanale Youtube „Kropla Prawdy”. W produkcję zaangażowani zostali wyśmienici aktorzy i twórcy teatralni i filmowi tacy jak: Wojtek Zieliński, Olga Bołądź, Lesław Żurek, Marek Siudym, Grzegorz Wons, Artur Steranko i Marek Pituch.


LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Działania marki Ballantine’s opierają się na formule pięcioodcinkowego serialu kryminalnego, w którym odcinki tworzą fabularną całość. Produkcja przedstawia rodzinny dramat, którego przyczynę stara się rozwikłać prywatny detektyw, w którego rolę wciela się Wojciech Zieliński. Jednocześnie z odkrywaniem kolejnych wątków fabularnych, widzowie zgłębiają tajniki powstawania i dojrzewania whisky, dowiadują się kim, jest Master Blender, czym jest White Dog oraz tytułowy Angel’s Share.

Serial wyprodukowany został przez Ballantine’s i agencję MullenLowe Warsaw.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się