Bartosz Witak z Viacom i Rafał Agnieszczak dołączają do Rady Nadzorczej Abstra

Z początkiem lipca br. w skład Rady Nadzorczej Abstra wszedł Bartosz Witak, który w ostatnich latach zarządzał Viacom International Media Networks w regionie Europy Środkowej i Izraela. Kilka miesięcy temu do Rady Nadzorczej dołączył także Rafał Agnieszczak.
O autorze
1 min czytania 2019-07-09

Bartosz Witak w latach 2011-2018 pełnił obowiązki Starszego Wiceprezesa i Dyrektora Zarządzającego Viacom International Media Networks i był odpowiedzialny za wszystkie aktywności biznesowe tego koncernu w 16 krajach regionu Europy Środkowej i Izraela. Z Viacom Bartosz był związany przez ostatnich 15 lat, do którego dołączył w roku pod koniec 2003 jako dyrektor ds. finansowych i operacyjnych.

Rafał Agnieszczak to jeden z najsłynniejszych przedsiębiorców internetowych w Polsce, prowadzący kilka podmiotów w branży logistycznej, reklamowej, rozrywkowej i finansowej.

– Celami nadrzędnymi Abstra są permanentny rozwój i chęć maksymalnego poszerzania naszych kompetencji. Świetnie czujemy się na YouTube i przymierzamy się do zwiększenia naszej obecności na innych platformach. Do osiągnięcia tego celu przyda nam się doświadczenie osób z nieco odmiennym know-how od nas. Bartosz Witak kierował 16 oddziałami jednego z największych koncernów telewizyjnych na świecie, a Rafał Agnieszczak już od kilkunastu lat święci biznesowe triumfy w polskim Internecie. Suma ich doświadczeń umożliwi nam zyskanie odmiennej perspektywy, która będzie kluczowa dla rozwoju naszego biznesu – powiedział Maciej Szwarc, prezes Abstra.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj