Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Batman na monecie wydanej przez Mennicę Gdańską

Batman na monecie wydanej przez Mennicę Gdańską
Mennica Gdańska wraz z Warner Bros. Discovery Global Consumer Products stworzyły monetę z wizerunkiem Batmana. Numizmat trafił do obiegu 17 stycznia br., a do kupienia jest jedynie 300 sztuk.
O autorze
1 min czytania 2024-01-17

To prawdziwa gratka dla wszystkich kolekcjonerów monet i miłośników filmów. Mennica Gdańska kontynuuje współpracę z Warner Bros. Discovery Global Consumer Products i wypuściła na rynek 300 sztuk monety kolekcjonerskiej z wizerunkiem Batmana.

fot. Materiały prasowe Mennicy Gdańskiej

Moneta waży 2 uncje i została wykonana ze srebra próby 999. To jednak nie jej walory użytkowe przykuwają uwagę. Na rewersie numizmatu znajduje się bowiem, wykonany przy zastosowaniu specjalistycznego druku UV, wizerunek Mrocznego Rycerza z Gotham. Bohater sagi komiksów i filmów wpatruje się w horyzont, a przedstawiciele Mennicy Gdańskiej tłumaczą, że pojawienie się postaci superbohatera na monecie nie jest przypadkowe.

fot. Materiały prasowe Mennicy Gdańskiej

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

„Moneta z wizerunkiem Mrocznego Rycerza to nie tylko małe dzieło sztuki, ale również ukłon w stronę ikony popkultury. Mroczny Rycerz Gotham, oddający sprawiedliwość nawet w mrokach nocy, jest odzwierciedleniem postawy, którą warto się kierować” – czytamy w oświadczeniu prasowym.

W swojej historii Mennica Gdańska współpracowała już wcześniej z Warner Bros. Discovery. Dzięki temu niecodziennemu połączeniu, do obiegu trafiły już m.in. monety ze wzorem nawiązującym do kultowego serialu „Przyjaciele”, czy filmów „Matrix” i „Harry Potter”.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

fot. Materiały prasowe Mennicy Gdańskiej

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Już dziś wiadomo, że na Batmanie się nie skończy i wkrótce na kolekcjonerskie monety trafią wizerunki bohaterów z „Kosmicznego meczu”. Kolekcjonerzy numizmatów oraz fani filmowych przygód powinni więc z niecierpliwością wyczekiwać bardziej szczegółowych informacji w pierwszym kwartale 2024 roku.

Zdjęcie główne: materiały prasowe Mennicy Gdańskiej

PS Oreo Batman – limitowana edycja ciastek we współpracy z Warner Bros

Nowe ciastka Oreo Batman to efekt współpracy marki z największym producentem filmowym na świecie Warner Bros oraz premiery nowego filmu „The Batman”. W ramach współpracy powstały unikatowe ciastka z emblematem Batmana, który widnieje zarówno na produkcie, jak i na limitowanym opakowaniu.

PS2 Moneta z twarzą małego chłopca sposobem na nagłośnienie problemu zaginionych dzieci

Wiecie, co ile na terenie Europy ginie dziecko? Co dwie minuty. Niektóre z tych zaginięć kończą się pomyślnie — powrotem malucha do domu. Jednak nie wszyscy mają tyle szczęścia i wciąż istnieją setki, a może nawet tysiące rodzin, których dotknęła podobna tragedia. Stowarzyszenie Child Focus postanowiło nagłośnić ten problem w niestandardowy i ciekawy sposób. Jesteście ciekawi jak? Zapraszam do dalszej części tekstu.