Battlefield Hardline wchodzi na polski rynek z mocną kampanią online

Sataku podsumowuje rich mediową produkcję, zrealizowaną dla Electronic Arts we współpracy z MediaCom. Głównym celem projektu było promowanie gry Battlefield Hardline. Kampania osiągnęła CTR na poziomie 1,41 proc.
O autorze
1 min czytania 2015-06-08

Za sprawą angażującego formatu reklamowego użytkownik miał możliwość przenieść się w realia interaktywnego serialu kryminalnego ze sobą w roli głównej. Przygotowana komunikacja zawierała udostępniony przez EA materiał filmowy, który dodatkowo został wzmocniony angażującą kreacją.

W zaproponowanym panelu bocznym znalazły się warstwy z informacjami, po których można było się swobodnie poruszać, klikając w przyciski: tryby, mechanika, mapy oraz galeria. Dzięki migracji między odsłonami wewnątrz expanda, użytkownik poznał nie tylko zasady gry, ale również sprawdził miejsce akcji czy przejrzał galerię zdjęć.

– Muszę przyznać, że kreacja z nawiązką spełniła nasze oczekiwania, ciekawie odzwierciedlając klimat gry – mówi Damian Popkowski, Interaction Executive z MediaCom. Wart pochwały jest również poziom współpracy z Sataku – ani przez moment nie musieliśmy martwić się o żaden aspekt kampanii – dodaje.

Kreację można zobaczyć na stronie.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing