Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

BBC Lifestyle promuje program „Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle” i rzuca kulinarne wyzwanie aktorce Aleksandrze Domańskiej

BBC Lifestyle w ramach promocji nowego programu „Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle” rzuciło kulinarne wyzwanie aktorce, Aleksandrze Domańskiej, która na jeden dzień wcieliła się w rolę profesjonalnego kucharza. Jej przewodniczką po świecie „od kuchni” została Lara Gessler.
O autorze
1 min czytania 2019-03-18

W poniedziałek, 11 marca br., Aleksandra Domańska pod profesjonalną opieką Lary Gessler zaangażowała się w całodniową pracę restauracji „Cukier Puder”. Aktorka przeszła prawdziwy kulinarny chrzest bojowy – gotowała, siekała, serwowała dania, parzyła kawę, a nawet… myła naczynia. Lara zadbała o to, by jej rekrut poznał wszystkie smaki pracy w restauracyjnej kuchni, dlatego też Olę nie ominęły żmudne, wymagające dużej cierpliwości zadania – jak godzinne mieszanie gotującego się na mleku ryżu. Mimo zajmującej pracy w kuchni, obie bohaterki akcji wykorzystywały każdą wolną chwilę na bieżące relacjonowanie wydarzenia na InstaStories, serwując swoim fanom wrażenia z kuchni „na gorąco”. Nie zapominały przy tym o informowaniu o premierze programu „Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle”, który to był przyczynkiem do zorganizowania wyzwania #24hGordonChallenge. Informacja o rozgrywającym się wyzwaniu dotarła organicznie do 260 000 użytkowników Instagrama, podczas gdy stories nagrywane w trakcie akcji oglądało na żywo ponad 150 000 followersów. Wiele osób odwiedziło kawiarnię „Cukier Puder”, by na własne oczy przekonać się, jak Ola i Lara radzą sobie w kuchni.

#24hGordonChallenge to akcja zorganizowana na potrzeby promocji programu „Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle”, który na antenie BBC Lifestyle można oglądać w każdą środę o godz. 21:55, począwszy od 13 marca. We wspomnianej serii, światowej sławy szef kuchni powraca w poszukiwaniu zaniedbanych restauracji, wymagających renowacji, odświeżenia listy dań, a czasami gruntownych rewolucji. Gordon próbuje przywrócić czasy świetności upadającym lokalom, jednak ma na to tylko 24 godziny.

Telewizja BBC Lifestyle postanowiła sprawdzić, czy doba to rzeczywiście wystarczająco dużo czasu na dokonanie kulinarnej rewolucji. Tak narodził się pomysł na zaangażowanie do akcji profesjonalnej restauratorki, która miała 24 godziny na przystosowanie do pracy w kuchni kogoś, kto nie wykazuje lub zwyczajnie nie posiada kulinarnych umiejętności. Wybór zdawał się oczywisty – Lara, ambitna i energiczna przewodniczka po świecie restauracyjnych realiów oraz Aleksandra Domańska, która równie otwarcie, jak o miłości do słodyczy, mówi też o braku kulinarnych umiejętności.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj