Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Bartosz Witak dyrektorem generalnym BBC Studios na Europę Środkowo-Wschodnią

Bartosz Witak dyrektorem generalnym BBC Studios na Europę Środkowo-Wschodnią
Bartosz Witak przejmuje kierownictwo nad warszawskim oddziałem i dalszym rozwojem biznesu w regionie.
O autorze
1 min czytania 2024-02-12

BBC Studios ogłosiło powołanie Bartosza Witaka na stanowisko dyrektora generalnego na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Bartosz będzie szukał możliwości rozwoju biznesu w usługach związanych z marką, sprzedaży treści czy produktach cyfrowych. Szczególna uwaga, jaką zwraca on na budowanie strategicznych partnerstw biznesowych w szerszym regionie Europy Środkowo-Wschodniej jest spójna z wizją BBC Studios dotyczącą dywersyfikacji obszarów rozwoju firmy.

Dotychczasowa kariera Bartosza to m.in. szesnaście lat spędzonych w ViacomCBS (obecnie Paramount Global), gdzie przez blisko dekadę pełnił rolę Starszego Wiceprezesa i Dyrektora Zarządzającego w regionie Europy Wschodniej, Środkowej i Południowej oraz Izraela.

– Czuję się zaszczycony, że powierzono mi tak znaczącą rolę. BBC Studios cieszy się wyjątkową reputacją, a dzięki swojemu zaangażowaniu w produkcję i dostarczanie najwyższej jakości treści trafia do wielu odbiorców na całym świecie — mówi Bartosz Witak.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Arran Tindall, EVP & Chief Commercial Officer, EMEA Key Markets, komentuje powołanie Dyrektora Generalnego na region CEE zaznaczając doświadczenie Witaka będące kluczowym czynnikiem wpływającym na dynamicznej ekspansji naszej działalności w Europie Środkowo-Wschodniej w kolejnych latach.

Zdjęcie główne: materiały prasowe BBC Studios

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się