Biedronkowe Bystrzaki obniżają ceny o wartość inflacji

O autorze
2 min czytania 2022-09-12

Dzięki trzeciej Tygodniowej Misji Oszczędzania startującej w Biedronce od poniedziałku, 12 września, klienci będą mogli zaoszczędzić, kupując wybrane produkty w cenie pomniejszonej co najmniej o wartość rocznej inflacji na żywność i napoje. Bohaterowie Gangu Bystrzaków pomagają Polakom oszczędzać i zdobywać nagrody poprzez Tygodniowe Misje Oszczędzania oraz w ramach Wirtualnego Portfela. 

Cała trójka Bohaterów, czyli Świnka Skarbonita, Jabłko Newton oraz Pies Dżi-Pi-Es łączą siły w walce z inflacją i zachęcają do oszczędzania – tym razem w ramach zakupów klienci otrzymają rabat w wysokości wynoszącej co najmniej wartość rocznej inflacji na żywność i napoje bezalkoholowe o stawce 17,4% z sierpnia 2022 ustalonej w oparciu o publikację GUS z dnia 31.08.2022 r.[1]

Obowiązująca od poniedziałku 12.09 do soboty 17.09 Tygodniowa Misja Oszczędzania pod nazwą „Kupuj taniej o wartość inflacji” pozwala na realizację oszczędności przy zakupie wybranych produktów z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka. Za zebrane oszczędności w ramach zakupu ponad 170 produktów biorących udział w Tygodniowych Misjach klienci otrzymują naklejki, które po uzbieraniu odpowiedniej liczby można wymienić na książki lub maskotki bohaterów akcji „Gang Bystrzaków”. 

W  ramach aktualnej Tygodniowej Misji klienci mogą oszczędzać jeszcze skuteczniej w trakcie codziennych zakupów. Szeroki wachlarz produktów objętych promocjami z pewnością ucieszy wszystkich, którzy chcą nabyć więcej produktów, a jednocześnie skorzystać z możliwości oferowanych przez naszą akcję lojalnościową. W tym tygodniu szczególnie polecamy szeroki wybór wędlin i parówek – idealnych na śniadanie – mówi Paweł Szelerski, dyrektor kategorii w sieci Biedronka
LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W ramach oszczędności realizowanych w Wirtualnym Portfelu, w tym tygodniu oferowane są produkty wybranych marek. W tym tygodniu kupując wszystkie herbaty marki Lipton, klienci oszczędzają w Wirtualnym Portfelu aż 50 % zapłaconej kwoty. Pozostałe marki, które przynoszą oszczędności w tym tygodniu to: Zosia Samosia – 30%, Tymbark – 30 %, Pedigree – 20%, Pudliszki – 20 %. Środki z Wirtualnego Portfela można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Wysokość zaoszczędzonej kwoty można na bieżąco sprawdzać w aplikacji Biedronka lub na stronie internetowej moja.biedronka.pl – po uprzednim zarejestrowaniu karty.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Za każde zaoszczędzone 6 zł w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego portfela w ramach jednej transakcji klient otrzyma naklejkę. Aby odebrać Bystrzaka, który w tym roku nie będzie możliwy do kupienia, należy zebrać 50 naklejek w specjalnym albumie dostępnym w sklepie. Do odbioru towarzyszącej akcji książeczce pt. „Gang Bystrzaków. Oszczędzanie to nasza misja” wystarczy ich tylko 15.

Gang Bystrzaków składa się z trójki bohaterów, a są nimi:

  • Świnka Skarbonita, która odpowiada za finanse gangu i podpowiada, jak znajdować produkty w korzystnych cenach, bo jej supermocą jest „cena”
  • Jabłko Newton mający racjonalny plan na wszystko i stawiający na „jakość”
  • Pies Dżi-Pi-Es symbolizujący „bliskość”, rekomendujący robienie zakupów blisko miejsca, gdzie mieszkamy, aby oszczędzać czas i pieniądze na dojazd