BNP Paribas Talks na Spotify

Bardzo duże zainteresowanie, jakim cieszyły się spotkania z ciekawymi i inspirującymi ludźmi, odbywające się w ramach BNP Paribas Talks, sprawiło, że Bank przenosi je do internetu. Rozmowy są publikowane w formie podcastów na stronie banku i w serwisie Spotify.
O autorze
1 min czytania 2020-04-23

BNP Paribas Talks to cykl rozmów z wyjątkowymi osobami. Wśród gości Banku są pisarze, reżyserzy, podróżnicy, prekursorzy nurtów ekologicznych – postaci nieszablonowe i ciekawi ludzie, którzy opowiadając o swojej życiowej drodze i doświadczeniach inspirują, dają impuls do zmian i podejmowania nowych wyzwań. Spotkania zostały zapoczątkowane w warszawskim Sezamie, ale szybko zaczęły odbywać się w oddziałach Banku BNP Paribas poza stolicą. Pomysł nagrywania i udostępniania podcastów narodził się z troski o zdrowie i bezpieczeństwo widzów i zapraszanych gości.

– Główną ideą BNP Paribas Talks jest umożliwienie ludziom kontaktu z wielkimi artystami, inspirującymi ludźmi i rozmowa na ważne tematy w niezobowiązującej konwencji. Dlatego spotkania odbywały się w oddziałach banku w całej Polsce. Nie chcieliśmy, aby pandemia pokrzyżowała te plany. Naturalnym było więc przeniesienie rozmów do kanału zdalnego. Wybraliśmy podcasty, ponieważ w BNP Paribas Talks najważniejsze jest słowo – tłumaczy Izabela Tworzydło, dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w Banku BNP Paribas.

Już dziś dostępne są pierwsze rozmowy z pisarzami: Filipem Springerem i Dominiką Słowik oraz podcasty z Katarzyną Pawlikowską, ekspertką w dziedzinie kobiecych motywacji i z socjologiem Tomaszem Sobierajskim. W najbliższym czasie Bank planuje publikację nagrań również o tematyce biznesowej i ekologicznej.

Wszystkie podcasty dostępne są kanale BNP Paribas Talks na Spotify oraz na stronie Banku.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj