„Brakuje mi emocji. Szukam siebie”: Jarosław „pashabiceps” Jarząbkowski bohaterem krótkometrażowego dokumentu

„Brakuje mi emocji. Szukam siebie”: Jarosław „pashabiceps” Jarząbkowski bohaterem krótkometrażowego dokumentu
Jarosław „paszabiceps” Jarząbkowski, ikona serii gier Counter-Strike i jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy w historii e-sportu to bohater najnowszego, krótkometrażowego dokumentu produkcji Betclic Studios - „The story of Papito”. Film powstał w ramach konkursu Papaya New Directors, a premierze towarzyszy publikacja godzinnej, osobistej rozmowy z Jarząbkowskim w cyklu Betclic Podcast.
O autorze
1 min czytania 2024-05-10

Jednym z zawodników, którzy około 10 lat temu przyczynili się do nagłego wzrostu zainteresowania e-sportem, jest„pashabiceps”.

Zawsze pozytywny, otwarty Polak o atletycznej sylwetce, autor kultowych już bon motów zdecydowanie odróżniał się od ukutego wówczas, stereotypowego wizerunku profesjonalnego gracza. Był wiodącą postacią polskiego składu organizacji Virtus.Pro, która przez kilka lat utrzymywała się w ścisłej czołówce światowej sceny CS:GO.

To przepis, który finalnie pozwolił Jarkowi na zdobycie sławy wykraczającej poza sztywne ramy środowiska e-sportowego i zyskanie miana niepodważalnej ikony nie tylko Counter-Strike’a, ale i profesjonalnej, elektronicznej rywalizacji w ogóle. Krótkometrażowa produkcja Betclic Studios opowiada o drodze, jaką „pashabiceps” pokonał, by wejść na szczyt, a także relacji z żoną oraz drugą, życiową pasją – uprawianiem sportu.

Rozwinięciem filmu „The story of Papito” jest godzinna rozmowa Pawła Książka, byłego redaktora naczelnego serwisów Cybersport.pl i Weszło Esport, z „pashbicepsem”, w której gracz odsłania więcej szczegółów na temat swoich doświadczeń i życia profesjonalnego e-sportowca.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Krótkometrażowy dokument „The story of Papito” można obejrzeć za darmo na platformie Betclic Studios oraz na kanale YouTube Betclic, na którym opublikowana została także rozmowa z Jarosławem „pashabicepsem” Jarząbkowskim w ramach cyklu Betclic Podcast. Nagranie dostępne jest również w serwisie streamingowym Spotify.

Piąta produkcja Betclic Studios i Papaya New Directors

Film „The story of Papito” jest piątą produkcją powstałą w ramach współpracy Betclic i konkursu dla młodych twórców Papaya New Directors. Reżyserem „The story of Papito” z ramienia Papaya New Directors, twórców filmu, jest Hasenien Dousery. Za produkcję odpowiada dom produkcyjny i platforma Betclic Studios. Koordynacją współpracy z Jarosławem „pashabicepsem” Jarząbkowskim zajmuje się agencja influencer marketingowa WE!RE Fantasy. Komunikację projektu wspiera agencja K+ PR.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Zdjęcie główne: mat. pras.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się