CCC rusza z drugą edycją specjalnego projektu skierowanego do Klubowiczów CCC

CCC po raz kolejny zaprasza do swojego inkluzywnego świata CCC Club Stories pełnego wiedzy i stylu, gdzie najlepsi specjaliści ze swoich dziedzin zarażają pasją i dzielą się umiejętnościami. Dołącz do Klubu CCC, by cieszyć się korzyściami zarezerwowanymi tylko dla Klubowiczów.
O autorze
1 min czytania 2022-11-03

W ramach CCC Club Stories sześcioro specjalistów ze swoich dziedzin podzieli się ekspercką wiedzą i zachęci do zdobycia nowych umiejętności. Dołącz do Klubu CCC już dziś za pomocą aplikacji CCC lub na ccc.eu i zyskaj dostęp do inspirujących spotkań z ekspertami.

Tylko w Klubie CCC w każdy czwartek odbędą się wyjątkowe spotkania z prawdziwymi pasjonatami i specjalistami w swoich dziedzinach. Odkryj z nimi nieznane dotąd obszary wiedzy. Moda, kuchnia, rodzicielstwo, gaming, lifestyle czy kariera – na Klubowiczów ponownie czeka szeroki zakres tematów i niezwykle ciekawe warsztaty.

W Klubie CCC każdy znajdzie coś dla siebie. Damian Tkaczuk, jeden z topowych polskich tiktokerów, zdradzi Klubowiczom jak zostać influencerem. Z kolei popularny gamer Kaluch wprowadzi w świat online i wyjaśni, jak rozpocząć przygodę ze streamingiem.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Nie zabraknie również klimatów świątecznych. Justyna Kozłowska – vlogerka i autorka kanału „10 minut spokoju” zdradzi sekret doskonałych prezentów na święta dla dzieci. Niezawodna specjalistka od kuchni zero waste – Jagna Niedzielska – ujawni przepisy na na szybkie i proste potrawy wigilijne.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Do świata kultury Klubowiczów wprowadzi dziennikarka Kara Becker, która przedstawi najlepsze pomysły na spędzenie wolnego czasu. Klub CCC to miejsce pełne trendów i najlepszego stylu, dlatego Malwina Wędzikowska przygotuje pomysły na zimowe stylizacje.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Wszystkie materiały dostępne są w Strefie Klubowicza w aplikacji CCC.

Nie jesteś jeszcze Klubowiczem? Dołącz do Klubu CCC za pomocą aplikacji mobilnej CCC lub na ccc.eu i uzyskaj dostęp do eksperckiej wiedzy z różnych dziedzin życia.

Artykuł powstał we współpracy z CCC.