Ceneo.pl po raz kolejny nagrodzi najlepsze sklepy internetowe

Już po raz trzeci Ceneo.pl weźmie pod lupę e-sklepy i przygotuje ranking najlepiej ocenianych przez kupujących. Ranking powstanie w oparciu o kilkaset tysięcy ankiet wypełnionych przez użytkowników serwisu w ramach Programu Zaufane Opinie.
O autorze
1 min czytania 2013-01-08

Program Zaufane Opinie Ceneo.pl to szczególny system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych, który powstał w celu zwiększenia bezpieczeństwa zakupów online. Jego istota polega na tym, że komentarze i opinie o sklepach pochodzą od rzeczywistych klientów. W Programie uczestniczy ponad 4,5 tys. sklepów on-line. Wyniki zostaną zaprezentowane 28 lutego podczas Gali Zaufanych Opinii we Wrocławiu.

– Prezentując najlepsze, polskie sklepy internetowe, pragniemy wskazać, komu warto zaufać, w których sklepach warto kupować. Chcemy nagrodzić tych sprzedawców, którzy w najwyższym stopniu dbają o jakość obsługi klienta – mówi Agnieszka Pająk z Ceneo.pl. – Naszym celem jest także popularyzacja e-commerce i pokazanie, że kupowanie w sieci jest tak samo bezpieczne, jak tradycyjne formy zakupów – dodaje A. Pająk.

Ranking Zaufanych Opinii powstaje na podstawie ankiet oceniających, które wysyłane są tylko i wyłącznie do użytkowników, którzy złożyli zamówienie w sklepie. W ubiegłym roku zostało wypełnionych kilkaset tysięcy ankiet i tyle samo w tym roku będzie udostępnionych kupującym. Sklepy ocenione i nagrodzone zostaną w 6 kategoriach tematycznych: Elektronika użytkowa, Motoryzacja, Multimedia, Styl życia, Świat komputerów i gier oraz Zdrowie i uroda.

Patronem rankingu sklepów internetowych została e-Izba – Izba Gospodarki Elektronicznej (e-Commerce Polska) oraz ogólnopolski serwis Bankier.pl. Wraz z Bankierem tradycyjnie już Ceneo.pl przygotują obszerny raport o zaufaniu i bezpieczeństwie w polskim e-commerce.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj