Cezary i Katarzyna Żak w reklamie marki Smakowita, dziś startuje kampania telewizyjna przygotowana przez Red8 Advertising

Red8 Advertising przygotowała kampanię telewizyjną „Jest Smakowita”. Po raz pierwszy w reklamie marki Smakowita wystąpią celebryci – będzie to para Cezary i Katarzyna Żak.
O autorze
1 min czytania 2015-08-25

Kampania startuje dziś, jej celem jest budowanie świadomości i wizerunku brandu  Smakowita (z portfolio ZT Kruszwica/Bunge Polska), a hasło przewodnie to „Idealna do chleba”. Warstwę muzyczną spotu telewizyjnego tworzy znany przebój „Jesteś szalona”, w nowej aranżacji i z nowymi słowami.

Zadaniem agencji Red8 Advertising było przygotowanie nowej odsłony kampanii reklamowej, budującej świadomość i wizerunek marki margaryny Smakowita.

Podobnie jak w dotychczasowych reklamach Smakowitej miejscem akcji jest tradycyjna piekarnia –  mówi Viola Stanisławska, Client Service Director w agencji Red8 Advertising  Jednak tym razem 45-sekundowy spot opowiada historię o gorącym uczuciu, rodzącym się pomiędzy właścicielem piekarni i jego klientką. On ma świeży bochen chleba, ona – Smakowitą. Uzupełniają się więc świetnie i tworzą razem idealną parę. 

Para bohaterów grana jest przez znaną aktorską parę – Cezarego i Katarzynę Żak. Ich historię poznajemy słuchając przeboju „Jesteś szalona”, w nowej aranżacji i z nowymi słowami.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Kampania prowadzona będzie w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych – TVP, TVN, Polsat; a także w kanałach tematycznych. Planowaniem i zakupem mediów na jej potrzeby zajął się dom mediowy Starcom.

Red8 Advertising pracuje dla marki Smakowita (ZT Kruszwica/Bunge Polska) nieprzerwanie od 2009 roku.  

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się