Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

ClickAd Interactive obsługuje PR’owo i socialowo marki smartfonów Coolpad, Meizu i Cat

Interaktywny dom mediowy ClickAd Interactive obsługuje w zakresie usług Social Media i Public Relations trzy marki smartfonów: Coolpad, Meizu i Cat.
O autorze
2 min czytania 2016-02-04

Agencja digital ClickAd Interactive z grupy kapitałowej ClickAd S.A., właściciela marki Social Signals, poinformował o obsłudze w zakresie usług Social Media i Public Relations trzech producentów smartfonów – marki: Coolpad, Meizu i Cat. Dotychczasowe działania realizowano dla produktów: Coolpad Modena, Porto, Big Boy, Meizu m2, oraz Cat s30, s40 i b30, a obecnie również Coolpad Porto S i Torino S. W ramach projektów dla właściciela marki Coolpad, zorganizowano konferencję prasową, z okazji wprowadzenia telefonu Coolpad Modena, do dystrybucji w sieci T-Mobile Polska, oraz aukcję charytatywną na rzecz dzieci „Kocham Te Święta”. Całość prac dla Coolpad, Meizu i Cat dopełniają działania z obszaru Media Relations, a więc przede wszystkim testy redakcyjne produktów, dystrybucja informacji prasowych i relacje z mediami, testerami oraz blogerami, prowadzenie oficjalnych profili społecznościowych i działania niestandardowe w sieci, w ramach Social Media.

Coolpad należy do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych marek smartfonów na świecie. Firma była siódmym producentem smartfonów globalnie i czwartym producentem tych urządzeń w Chinach, w 2014 roku.

„Nasza współpraca z teamem ClickAd Interactive polega na realizacji szeregu aktywności z zakresu social media na Facebooku i Instagramie, podobnie jak w offline i cyfrowym Public Relations. W szczególności, realizowana jest obsługa mediów: testy redakcyjne naszych smartfonów, spotkania prasowe i międzynarodowe wyjazdy dla dziennikarzy, jak we wrześniu, gdy organizowaliśmy premierę w Pradze, lub w zeszłym tygodniu w Monachium” – powiedziała Marija Randjelovic, Coolpad European Head of Communication. „Moja praca jest cool – codziennie, ciężko pracujemy, z przedstawicielami ponad 30 agencji w całej Europie, po to by zrealizować lokalne cele naszej międzynarodowej strategii komunikacji marki. Wsparcie lokalnych partnerów jest kluczowe, dla budowy marki i jej rozpoznawalności. Muszę przyznać, że ClickAd Interactive charakteryzuje się świetną znajomością narzędzi media relations oraz social media, więc nasza marka ma doskonałą widoczność. Zespołu ClickAd Interactive, nie tylko przekazuje informacje na temat naszych produktów, ale również wspiera naszą sprzedaż i dystrybucję. Coolpad Modena jest już w ofercie jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce i widzimy duży potencjał w polskim rynku. Wierzymy, że nasze smartfony są czymś więcej niż tylko słuchawkami, gdyż content dostępny za ich pomocą, sprawia, że telefony naszych użytkowników są cool. Smartfony Coolpad mają nowoczesny wygląd, świetną jakość i przystępną cenę” – dodała Marija Randjelovic.

„Naszą działalność dla produktów Coolpad, Meizu i Cat, opieramy na najszybciej rozwijającym się segmencie rynku Social Media, a więc Social Performance, wspieranym relacjami z dziennikarzami, blogerami i testerami sprzętu elektronicznego” – powiedziała Ewa Wituszyńska, dyrektor zarządzająca ClickAd Interactive. „Działania z przedstawicielami mediów realizujemy w ramach narzędzi Public Relations, natomiast w ramach marketingu wykorzystujemy autorskie narzędzia Social Signals, jak i retargeting na Facebooku, mając na celu zwiększenie efektywności sprzedażowej produktów pod szyldem Coolpad, Meizu i Cat. Nasi eksperci realizuj specjalnie stworzoną, dla naszego Klienta, strategię komunikacji, która zapewnia sukces biznesowy, nie tylko obecnie, ale i w przyszłości. Jest to możliwe, gdyż nasza grupa kapitałowa, nastawiona jest na innowację i nie boi się futurologicznego spojrzenia na trendy, oraz zmiany zachodzące w życiu człowieka, wywołane zastosowaniem nowoczesnej technologii mobilnej” – dodała Wituszyńska.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się