Co wspólnego mają ze sobą linie lotnicze i lody? Lufthansa ułatwia życie miłośnikom lodów!

Co wspólnego mają ze sobą linie lotnicze i lody? Lufthansa ułatwia życie miłośnikom lodów!
Każdy z nas uwielbia lody i w okresie letnim potrafi spróbować wszystkich nowych smaków. Dla tych Lufthansa przygotowała coś specjalnego!
O autorze
1 min czytania 2017-08-08

fot: Designed by jannoon028 / Freepik

Lufthansa uruchomiła właśnie specjalną, interaktywną mapę, dzięki której pasażerowie mogą znaleźć najlepsze lodziarnie, które pokrywają się z siatką połączeń przewoźnika. Dzięki mapie lodów podróżujący mogą zlokalizować rekomendowane lodziarnie jeszcze zanim udadzą się na wakacje. Klikając w nazwę miasta, do którego lata Lufthansa, odwiedzający zobaczą nazwę lodziarni, jej adres i bezpośredni link do strony internetowej. Widoczny jest również krótki opis lodziarni uwzględniający specjalności z menu oraz preferencje dietetyczne (np. lody bezglutenowe czy wegańskie), jeśli takie są dostępne. Link do strony → tutaj

Interaktywna lodowa mapa dostarcza również linki do oficjalnego przewodnika Lufthansa Travel Guide, które prowadzą do poszczególnych destynacji. Pasażerowie znajdą tam wskazówki dotyczące zwiedzania, najciekawsze obiekty i atrakcje oraz zbiór informacji na temat miasta i kraju, do którego się wybierają.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Czy jest ktoś, kto skusi się na sprawdzenie każdego punktu?

Słuchaj podcastu NowyMarketing