Credit Agricole reklamuje konto dla obywateli Ukrainy

Bank Credit Agricole wystartował z nową kampanią kont dla obcokrajowców – promocja kierowana jest przede wszystkim do obywateli Ukrainy i dotyczy konta osobistego za 0 zł. Media wykorzystywane w kampanii zaplanował i zakupił dom mediowy Arena Media, będący częścią Havas Media Group.
O autorze
1 min czytania 2017-11-15

Rozpoczęła się kampania banku Credit Agricole promująca konta dla obywateli Ukrainy za 0 złotych. Media zaplanowane do tej kampanii zostały dopasowane kontekstowo: sampling ulotek z ofertą na siedzeniach w autokarach dla podróżujących na Ukrainę oraz w pociągach wyjeżdżających z Przemyśla, branding okładek na bilety autokarowe oraz tablice/billboardy ustawione na dedykowanych konstrukcjach przy głównych przejściach granicznych PL-UKR. Ponadto, zaplanowane działania obejmują promocję w prasie skierowanej do obywateli Ukrainy.

Obcokrajowcy z Ukrainy mogą otwierać rachunki we wszystkich placówkach bankowych oraz partnerskich Credit Agricole w całej Polsce. Podstawą do rozpoczęcia współpracy z bankiem jest paszport i dokument potwierdzający legalność pobytu na terenie RP.

Kampania rozpoczęła się w połowie listopada i potrwa do końca roku. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Arena Media, za zakup mediów w internecie CUBE GROUP. Kreację stworzyła Agencja reklamowa JUST. Na jej bazie kreację internetową przygotowała Agencja CUBE GROUP.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj