Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Czekasz na film lub swój ulubiony program, który oglądasz w internecie na kanale You Tube? Nie chcesz w tym czasie jeść niezdrowych przekąsek? Czas na przepis na udany posiłek

Od 25 lat Bonduelle obecny jest w Polsce z sukcesami w sprzedaży warzyw apertyzowanych promuje zdrowy styl życia, rozwija kulturę jedzenia warzyw dla zdrowia i przyjemności.
O autorze
1 min czytania 2018-04-27

Rosnące tempo życia, zwiększająca się liczba jednoosobowych gospodarstw domowych i trend zdrowego odżywiania powoduje duże zmiany w zachowaniach społecznych i wzorcach konsumpcji. Polacy spożywają coraz więcej posiłków w pojedynkę lub przygotowują dla siebie porcje indywidualne, nie chcą być ograniczani przez gusta innych domowników. Chcą jeść różnorodnie, poszukują produktów w opakowaniach dopasowanych do indywidualnych potrzeb: lekkich, małych, poręcznych.

Bonduelle odpowiadając na te potrzeby wprowadza na rynek linię produktów ” Porcja na raz” do sałatki 2x ok 80g, w najpopularniejszych wariantach: kukurydzę, groszek, czerwoną fasolę i cieciorkę.

Na bazie warzyw Bonduelle „Porcja na raz” można szybko przygotować zdrowa przekąskę warzywną idealną na Twój ulubiony program w internecie.

Od 7 maja Bonduelle wspiera swoje produkty w innowacyjny sposób, poprzez reklamy na You Tube, które nawiązują do programu przy którym są wyświetlane. Pokazujemy produkt w kontekście istotnym dla konsumenta. Użyta innowacyjna technologia pozwala dostosować kreację do wielu filmów i programów. Za kampanię internetową odpowiada agencja Iconaris.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj