Dacia Euro Trip – blogerzy Make Life Harder testują

Digital Wonderland zaplanowało akcję, w której blogerzy z Make Life Harder będą w niecodzienny sposób testować udostępnioną przez Renault Polska najnowszą Dacię Duster.
O autorze
1 min czytania 2013-07-09

Nowy projekt dla samochodów Dacia przygotowany przez Digital Wonderland to test jakiego dotąd nie było. Podczas Dacia Euro Trip blogerzy z Make Life Harder wybiorą się w podróż Dacią Duster po krajach południowo-wschodniej Europy. Przez 2 miesiące przemierzą 7000 km szlakami oddalonymi od największych turystycznych skupisk, a swoje relacje opublikują na własnym fanpage’u. Niektóre z nich zobaczyć też będzie można na fanpage’u „Dacia. Wybieram mądrze.”

– Projekt Dacia Euro Trip opiera się na wykorzystaniu zbieżności w komunikacji marki Dacia oraz Make Life Harder. Dacia to marka dla ludzi pragmatycznych, poszukujących „mądrych wyborów”. W ich opinii samochód ma przede wszystkim jeździć, być niezawodnym i ekonomicznym w eksploatacji, a nie pełnić rolę symbolu statusu. Make Life Harder z kolei, w inteligenty i ironiczny sposób obnażają absurdy świata komercyjnego i podporządkowanego „lansowi”. Skłaniają w ten sposób do racjonalnego myślenia – komentuje Łukasz Chomyn, Senior Copywriter w Digital Wonderland.

Dacia Euro Trip to pierwsza w historii blogerów Make Life Harder tak duża komercyjna współpraca z marką. Ich fanpage akualnie śledzi ok. 120 tys. fanów. W 2012 roku otrzymali nagrodę Sztorm Roku w kategorii film i multimedia.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj