Dajmy Jazzu – Wyjątkowy DJ Set Hirka Wrony w Saturn

Już 17 maja w warszawskim salonie Saturn w Złotych Tarasach na miłośników jazzowych brzmień czeka nie lada gratka.
O autorze
1 min czytania 2017-05-16

O godz. 17 specjalny DJ Set z nagraniami z albumów „Dajmy Jazzu” zaprezentuje Hirek Wrona – znakomity dziennikarz muzyczny, współtwórca kolekcji. Wstęp na spotkanie, zorganizowane przez Saturn oraz Magic Records, jest bezpłatny.

Podczas swego wyjątkowego DJ Set’u, Hirek Wrona przedstawi nagrania, które znalazły się na albumach z serii „Dajmy Jazzu”. W szczególny sposób uwzględnione zostaną nagrania umieszczone na najnowszym, siódmym już albumie z kolekcji – „Czarno-biały jazz”, który swą premierę miał 12 maja. Po zakończeniu muzycznej prezentacji, będzie również możliwość osobistego spotkania z Hirkiem Wroną, podczas podpisywania przez niego płyt.

Seria „Dajmy Jazzu” to kolekcja wybitnych nagrań dokonanych dla Verve Music Group, Blue Note, Impulse i Concord Music Group przez największych artystów jazzu. Seria powstała we współpracy z Hirkiem Wroną – znakomitym znawcą muzycznych gatunków, aktywnym od wielu lat także jako DJ. Selekcja oraz układ nagrań, składających się na repertuar albumów kolekcji „Dajmy Jazzu!” jest jego autorskim wyborem. Najważniejsi w historii jazzu artyści, wybitne nagrania oraz konsekwentne ich konfiguracje, będące niejako projekcją olbrzymiej wiedzy o muzyce jazzowej i miłości autora serii do sztuki muzycznej – to najważniejsze atuty albumów z serii „Dajmy Jazzu!”. To one sprawiają, że wszystkie płyty z kolekcji są znakomitą propozycją zarówno dla wiernych fanów jazzu, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją muzyczną przygodę z nim.

Kolekcja „Dajmy Jazzu!”, przygotowana przez Magic Records, jest dostępna wyłącznie w sklepach sieci Saturn i MediaMarkt.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj