Daniel Szczęk nowym dyrektorem kreatywnym agencji Eskadra

Eskadra – jedna z najdłużej działających, niezależnych agencji reklamowych w Polsce – z nowym dyrektorem kreatywnym. Stanowisko to objął Daniel Szczęk.
O autorze
1 min czytania 2019-07-18

Daniel Szczęk związany jest z branżą reklamową od 2008 roku. Swoją karierę zaczynał w agencji reklamowej Schulz Brand Friendly jako junior copywriter. Seniorskie stanowisko objął w agencji S4, a rozwijał się w agencjach Brandman oraz Opcom, gdzie oprócz pisania copy zajmował się zarządzaniem kreacją. W Eskadrze zaczął pracować rok temu jako creative group head. Dzięki kilkunastu wygranym projektom i sprawnemu zarządzaniu zespołem awansował na stanowisko dyrektora kreatywnego.

Szczęk stale współpracował z takimi markami jak m.in.: Mitsubishi, Netto, OLT Express, Galeria Krakowska. Odpowiadał również za realizację ponad 20 kampanii łączonych ATL, BTL i digital dla marek takich jak Oranżada Hellena, Red Bull, PKP, UOKiK, BPH, Cinema City czy Śnieżka.

Jako dyrektor kreatywny w Eskadrze będzie odpowiadał za zarządzanie i wsparcie kreatywne zespołu kreacji, kierowanie projektami komercyjnymi wraz z ich oceną oraz podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących przetargów i stałych klientów.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj