DHL Parcel pomaga bezdomnym zwierzakom w ramach akcji „Dobra karma wraca”

O autorze
2 min czytania 2021-10-22

Październik został ogłoszony miesiącem dobroci dla zwierząt. To właśnie w październiku przypada m.in. Międzynarodowy Dzień Zwierząt, czy Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt, który obchodzimy 25.10. Ta sama data to również Dzień Kundelka – święto psów nierasowych, nieidealnych ale o wielkich sercach, a mimo to, często porzucanych. To także okres jesienny, kiedy dni i noce robią się coraz chłodniejsze, a bezdomne zwierzęta mierzą się z samotnością, chłodem i widmem  przetrwania zimy. 

Z myślą o zwierzętach potrzebujących wsparcia  oraz tych, którym ich los nie jest obojętny, DHL Parcel przygotował ogólnopolską akcję pomocy „Dobra karma wraca”, w której wspólnie pomagamy bezdomnym zwierzętom. Celem akcji jest zaangażowanie ludzi o otwartych sercach do wsparcia Fundacji „Niechciane i Zapomniane – SOS dla zwierząt”, która od 15 lat aktywnie działa na rzecz pomocy zwierzętom, oraz schroniska dla zwierząt w Łodzi, gdzie trafiają bezdomne psy i koty z różnymi historiami. Obie placówki są objęte pomocą Fundacji DHL.

Na czym polega akcja „Dobra karma wraca”? Formuła jest bardzo prosta. Każdy kto do 31 października zgłosi się na stronie akcji, otrzyma pakiet zniżek na zakupy produktów dla zwierząt oraz zniżkę 50% (!) na wysyłkę paczki do schroniska. Potrzebna jest każda pomoc – karma, zabawki, koce, maty, smycze i inne akcesoria. Schroniska otrzymają także wsparcie od DHL Parcel – koce z izolacją, które pomogą im przetrwać zimę, smycze, dzięki którym pójdą na spacer z opiekunem lub rodziną adopcyjną oraz gryzaki. Dodatkowo, do akcji włączyli się również Pracownicy DHL, którzy przeprowadzają zbiórki w oddziałach firmy w całej Polsce.

W inicjatywę zaangażowały się także sklepy internetowe z karmą i artykułami dla zwierząt, które przygotowały specjalne, bardzo atrakcyjne rabaty na karmę i inne produkty ze swojej oferty.  Rabaty można pobrać na stronie karma.paczking.pl. Partnerzy akcji – ZooArt, Dolina Noteci, Lugers, Zoo Dragon oraz Wiejska Zagroda mają wielkie serca! W ramach akcji „Dobra Karma Wraca”, oprócz specjalnych rabatów na zakupy, już na starcie akcji zdecydowali się przekazać od siebie dla zwierzaków blisko 2 tony pysznej i zdrowej karmy suchej i mokrej. To zdecydowanie zasili zapasy schronisk na zimę. A to dopiero początek! Zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji – samotne, bezdomne zwierzęta potrzebują każdej pomocy. – „Dobra karma wraca” to prosta, wygodna i szybka formuła dla osób, które chcą zaangażować się w pomoc zwierzakom. W ramach akcji można przekazać  rzeczy, które nie przydadzą się już naszym pupilom np. koce, legowiska, zabawki,  a także  karmę, czy akcesoria, które kupimy ze zniżką w jednym ze sklepów partnerskich, wspierających akcję. By pomóc wystarczą trzy proste kroki – skorzystanie z kodów rabatowych, dostępnych na stronie akcji, spakowanie przesyłki i nadanie jej online do schroniska na www.PaczKING.pl,  w mniej niż trzy minuty, z 50 proc. rabatem od DHL – mówi Anna Jędryka, menedżer działu marketingu konsumenckiego i sprzedaży detalicznej DHL Parcel. 

Szczegóły dotyczące rabatów na przesyłki i zakupy w sklepach internetowych, zaangażowanych w akcję, są dostępne na stronie: karma.paczking.pl 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Działania wspiera kampania informacyjna z wykorzystaniem mailingów, bannerów online oraz social mediów. Akcję wspierają także popularni influencerzy.

Słuchaj podcastu NowyMarketing