Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Digital Resolution (Grupa OMD) z nowym Digital Managerem

Kolejny doświadczony manager rozpoczyna współpracę z Digital Resolution (Grupa OMD). Paweł Śmiechowski dołączył do Digital Resolution w roli Digital Managera.
O autorze
0 min czytania 2017-05-31

Do tej pory Paweł Śmiechowski pełnił funkcję Team Leadera w agencji Cube Group, gdzie odpowiadał za strategię dla nowych oraz za współpracę ze stałymi Klientami. Wcześniej współpracował z agencją Plej oraz Interią. Szerokie doświadczenie zdobył, obsługując: Żabka Polska, Provident, AkzoNobel (Dulux, Sadolin), Aryton, Manutan i wielu innych. 

W strukturze Digital Resolution (Grupa OMD) do obowiązków Pawła Śmiechowskiego będzie należało wsparcie pracowników agencji w bieżącej obsłudze kampanii oraz w procesach planowania nowych działań. Będzie on również odpowiedzialny za przygotowywanie ofert dla Klientów agencji oraz budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji.