Dobra Strona Turystyki 2012 – lista wyróżnionych

W wtorek, 11 grudnia, w Warszawie podczas 10. jubileuszowej edycji spotkania marketingu internetowego z turystyką TravelCamp wyróżniono najbardziej interesujące witryny turystyczne. Laureaci Przeglądu otrzymali statuetkę oraz certyfikat Dobrej Strony Turystyki 2012.
O autorze
1 min czytania 2012-12-12

Do Plebiscytu DOBRA STRONA TURYSTYKI zgłosiło się 149 serwisów turystycznych. Spośród nich jury wyłoniło sześć witryn internetowych, które wyróżniają się ciekawymi rozwiązaniami, są przyjazne zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek i przyciągają atrakcyjną, unikalną treścią oraz wzorcową funkcjonalnością.

– Dobra Strona Turystyki to jedyny w Polsce przegląd stron, podczas którego specjaliści i praktycy z branży internetowej wyróżniają najbardziej interesujące i wiarygodne witryny turystyczne.  Nie jest to jeszcze lista doskonała, bo nie rejestruje wielu ważnych witryn z sektora turystycznego, ale z każdą edycją będzie stanowić coraz lepszy barometr trendów zachodzących w e-turystyce – powiedział Piotr Kasperczak, pomysłodawca plebiscytu i organizator TravelCamp.

Laureaci przeglądu Dobra Strona Turystyki 2012:

  • Nagroda w kategorii Start up – www.placeknow.com
  • Nagroda w kategorii Blog – www.podrozniccy.com
  • Nagroda w kategorii Portal turystyczny – www.travelplanet.pl
  • Nagroda w kategorii Portal miejski – www.turystyczna.lodz.pl
  • Nagroda w kategorii Strona obiektu noclegowego – www.hotelkossak.pl
  • Wyróżnienie – strona www.zamosc.pl
  • Nagroda w kategorii Biuro podróży nie została przyznana.

– Wyróżnienie Pleceknow.com przez Przegląd Dobrej Strony Turystyki jest dla nas ważnym osiągnięciem – mówi Łukasz Sobański, CEO Placeknow.com. – Oznacza to, że nasz serwis spełnia swoją funkcję – dostarcza użytkownikom internetu w łatwy i szybki sposób niezbędnych informacji na temat wybranych lokalizacji będąc jednocześnie przestrzenią wymiany doświadczeń. W 2013 roku czeka nas wiele wyzwań w związku z rozwojem portalu. Otrzymana nagroda jest motorem napędowym do dalszej pracy dla miłośników podróży.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Patronem branżowym plebiscytu jest Polska Izba Turystyki. Organizatorem Przeglądu Dobra Strona Turystyki są Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz serwis TravelCamp.pl.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się